Loading...

تیزر تبلیغاتی جدید اندروید با عنوان «ضربه سلفی» منتشر شد [تماشا کنید]

در حدود یک ماه پیش، گوگل یک تیزر تبلیغاتی را برای سیستم عامل اندروید تهیه کرد که همه نوع کاراکتر کارتونی در آن به چشم می خورد. این تیزر در واقع شعار جدید اندروید را به تصویر می کشید که می گوید: «با هم باشید، اگرچه یکسان نباشید».

در آن زمان، ویدیوی تبلیغاتی یاد شده به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و سر و صدای زیادی بر پا کرد و حالا وقت آن رسیده که این غول جستجوگر آمریکایی تیزر تبلیغاتی جدیدش را منتشر نماید و این بار به جای استفاده از کاراکترهای عجیب و غریب، تمی شبیه به بازی های NBA در آن به تصویر کشیده شده.

 

گوگل تبلیغ جدید خود را با عنوان «Selfie Slam» یا «ضربه سلفی» منتشر کرده که به راحتی می توان علت این انتخاب را درک نمود. در این تیزر، بازیکنی توپ را در میانه زمین بازی در اختیار دارد و با یک دریبل ضربدری، آن را با ضربه ای محکم به داخل سبد می اندازد.

گزارشگر این مسابقه به قدری از این صحنه به وجد می آید که کلاه گیس خود را برعکس کرده و دوباره بر سر می گذارد (شاتی که مارو آلبرت گزارشگر معروف آمریکایی را به یاد می آورد.)

خوشبختانه بخت با بازیکنی که به هوا پریده یار بوده و یادش مانده که تلفن هوشمند اندرویدی اش را همراه داشته باشد، در همین حین موبالش را از جیبش خارج نموده و در لحظه حساس پرتاب توپ در سبد یک سلفی از خود می گیرد و تیمش را به مقام قهرمانی می رساند.

اما برندگان واقعی طرفداران اندروید هستند که روز بعد از آن شاهد رونمایی از سه پرچمدار مبتنی بر این سیستم عامل بودند: HTC One، Samsung Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge که حالا رسما از سوی شرکت های سازنده شان رونمایی شده اند و طرفداران آنها نیز بی صبرانه منتشر عرضه انبوهشان در سطح دنیا هستند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,747,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: