Loading...

مدیرعامل ارتباطات زیرساخت: عدم دسترسی برخی کاربران به اینستاگرام مشکل IP است

در روزهای گذشته برخی از مشترکان سرویس دهنده های اینترنتی با مشکل اتصال به اینستاگرام روبرو شده اند و بسیاری از کاربران این موضوع را ناشی از اعمال فیلترینگ هوشمند روی این اپلیکیشن می دانند.

این در حالی است که اینستاگرام بر روی بسیاری از ابزارهای همراه به درستی کار می کند و هیچ ایرادی ندارد. ما نیز ارتباط با این برنامه را در ارائه دهندگان مختلف اینترنت پرسرعت امتحان کردیم ولی در همه موارد با موفقیت توانستیم از اپلیکیشن مذکور استفاده نماییم.

چون تمامی پهنای باند اینترنت کشور از کانال ارتباطات زیر ساخت می گذرد باید این موضوع را از مسئولان آن پیگیری نمود. محمود خسروی معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت یاد شده در این رابطه به فارس گفت: مشکلی در دسترسی به اینستاگرام وجود ندارد و این شبکه اجتماعی تنها سرویسی است که فیلترینگ هوشمند روی آن اعمال می شود.

وی ادامه داد: این یعنی فیلتر شدن محتوا در اینستاگرام به صورت هدفمند اجرا می گردد و به عنوان مثال عکس هایی که خلاف شئونات اخلاقی است در اپلیکیشن فوق نمایش داده نمی شود.

مدیرعامل ارتباطات زیرساخت در مورد عدم دسترسی برخی کاربران توضیح داد: اشکالات احتمالی در دسترسی به اینستاگرام به دلیل مشکل IP این دسته از مشترکان است و هیچ تعمدی در ایجاد اختلال در اتصال به این اپلیکیشن وجود ندارد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,751,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: