Loading...

با Textgram، عکس نوشته های زیبا بسازید

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش در مورد استقبال خوب از فتوکامنت یا همان عکس نوشته ها در فضای مجازی صحبت کردیم و در همین زمینه، به معرفی اپ ایرانی رونویس، عشق نویس پرداختیم.

Textgram نمونه دیگری از این اپلیکیشن هاست که با پشتیبانی از زبان های فارسی و انگلیسی، امکان ساخت عکس نوشته هایی بسیار زیبا را برایتان فراهم کرده است.

با ورود به تکستگرام، اولین کار تایپ متنی به حساب می آید که در ذهن شماست. در این قسمت به غیر از متن، تعداد فراوانی از شکلک ها را هم می توان به نوشته اضافه نمود. پس از این کار، به منوی ویرایش اپلیکیشن راهنمایی می شوید و از اینجا قادرید با دسترسی به ابزارهای مختلف، مناسب ترین فونت و کادر را برای عکس نوشته انتخاب کنید. امکانات ویرایش متن در تکستگرام فوق العاده اند.

Textgram 2

می توانید متن را بزرگ و کوچک کنید، آن را در جهات مختلف بچرخانید و یا کادر را به صورت افقی یا عمودی در نظر بگیرید؛ تمام این کارها هم به سادگی و با اشاره انگشتان قابل انجامند. از دیگر امکاناتی که فقط برای ویرایش متن در نظر گرفته شده می توان به راست یا چپ چین کردن حروف، تنظیم شفافیت، برجسته سازی، تغییر فونت، رنگ، اندازه و فاصله کلمات اشاره کرد.

اما برای بک گراند کار، به غیر از امکان انتخاب از میان تصاویر گالری، تعداد قابل توجهی از تصاویر زیبا را در این اپ خواهید یافت. اگر هم هیچ کدام را نپسندیدید، با اشاره روی Get More می توانید گزینه های بهتری را از میان آرشیو بزرگ تکستگرام جستجو و دانلود کنید. انواع فریم، استیکر و فیلتر از دیگر مواردی هستند که با آنها، می توان جلوه زیباتری به عکس نوشته ها بخشید.

پس از ساخت عکس نوشته دلخواه، نوبت به اشتراک گذاری می رسد. تصاویر ساخته شده توسط تکستگرام را می توانید مستقیما از درون اپ در اینستاگرام، فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

راز موفقیت تکستگرام در سهولت استفاده و ابزارهای ویرایشی کامل آن است. از این رو اگر به ساخت عکس نوشته های زیبا و تأثیرگذار علاقه مندید، دانلود تکستگرام را به شما توصیه می کنیم.

Textgram
  • Textgram
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Codeadore
  • سیستم عامل : iOS و اندروید
  • حجم : 14 / 11.2 مگابایتلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,788,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: