Loading...

اپلیکیشن ویژه یوتوب برای کودکان، جهت استفاده در اندروید و iOS معرفی شد

نسخه ی مخصوصی از اپلیکیشن یوتوب که والدین همواره انتظارش را می کشیدند بالاخره از راه رسید و YouTube for Kids نام دارد. گوگل،‌ ورود این اپلکیشن به سرویس هایش را با نوشتن این جمله جشن گرفته است: «اولین محصولی که از ابتدا، کودکان را در نظر داشته است.»

یوتوب برای کودکان، جهت استفاده برای iOS و اندروید عرضه شده و به زودی نیز آن را در تبلت های خردسالان نظیر Kurio و Nabi خواهیم دید؛ اپلیکیشن مورد بحث از بخش های مختلفی تشکیل گشته و کودکان می توانند با توجه به قسمت مورد علاقه ی خود، ویدئوهای دلخواهشان را تماشا نمایند. از این بخش ها می توان به موسیقی، نمایش ها، برنامه های آموزشی و کشف ویدئوهای جدید اشاره کرد. 

در اپ مذکور سعی شده تا از یک طراحی جالب، روشن و تفریحی استفاده شود تا کودکان به راحتی با آن ارتباط برقرار نمایند؛ از سوی دیگر در مورد یوتوب صحبت می کنیم، پس با خیال راحت می توانید انتظار داشته باشید تا برای فرزند خود، با حجم وسیعی از محتوای مناسب رو به رو شوید.

بخش هایی نیز به این اپکلیکیشن اضافه گشته اند که می توانند به والدین قابلیت هایی برای کنترل آن دهند؛ برای مثال تعیین کردن مدت زمان برای تماشای ویدئو و همچنین امکان به دست گرفتن کنترل افکت های صوتی به کار رفته در ویدئوها. (معمولا شنیدن بیش از حد یک قطعه موسیقی در انیمیشن برای والدین خسته کننده می شود.)

پدر یا مادر همچنین می توانند قابلیت جستجو را محدود نمایند و بعد از این کار نیز خردسالان صرفا قادر هستند تا صرفا از انیمیشن های موجود در صفحه ی اصلی این اپ استفاده کنند. یوتوب می گوید این تازه شروع کار بوده و از والدین درخواست دارد تا بازخورد های خود را با آنها در میان بگذارند؛ برای فرستادن نظرات و ایده ها نیز قسمت ویژه ای در این اپ قرار گرفته شده است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 201,777,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: