Loading...

در جعبه ی مرموز موتورولا چه چیزی وجود خواهد داشت؟

موتورولا روز گذشته به بسیاری از خبرگزاری ها ایمیلی فرستاده که در آن از «خبری هیجان انگیز» یاد شده؛ تاریخ اعلام این خبر نیز در ۲۵ فوریه اعلام گشته است. در این ایمیل گفته شده که در این تاریخ، یک جعبه نیز برای رسانه ها فرستاده خواهد شد.

هنوز مشخص نیست چه محصولی از شرکت مورد بحث در این جعبه جای خواهد گرفت اما احتمال داده می شود جعبه ی مذکور متعلق به Moto X جدید باشد. بسیاری عقیده دارند در ۴ روز آینده، موتورولا اولین  محصول اصلی فرا-گوگلی و در اصل لنوویی خود را معرفی خواهد کرد. همانگونه که می دانید، شرکت مورد بحث در اکتبر سال گذشته توسط لنوو، از غول جستجو خریداری شد.

آیا باید منتظر یک بروز رسانی برای Moto 360 یا Moto E باشیم یا باید انتظار محصولی غیرمنتظره مانند یک هدست VR را بکشیم؟ موتورولا در ایمیلی که فرستاده، این عبارت را نیز ذکر کرده است: «هر آنچه نیاز دارید در یک جعبه جای خواهد گرفت.»
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,843,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: