Loading...

انتشار تصویری از گلکسی S6 سامسونگ در اینستاگرام

بعد از ظهر جمعه گذشته، سامسونگ تصویری را در اینستاگرام خود منتشر کرد که احتمالا متعلق به پرچمدارش آتی اش با نام Galaxy S6 است.

تلفنی که در تصویر به چشم می خورد طراحی بسیار باریکی دارد و قسمت پشت آن نیز ظاهرا از فلز ساخته شده.

 

انتشار این تصویر نشان می دهد که بالاخره مشتریان پرچمداران سامسونگ موفق شدند حرف خود را به کرسی نشانده و این کمپانی را مجبور کنند که به جای پلاستیک از فلز در بدنه محصولات خود استفاده نماید.

پیشتر در خبرها آمده بود که پرچمدار آتی سامسونگ صرفا دنباله مدل های قبلی اش نخواهد بود و این کمپانی کره ای قصد دارد که طراحی تلفن هوشمند بعدی اش را تحت عنوان پروژه صفر، از ابتدائی ترین مراحل آن شروع نماید.

پیش بینی می شود که این محصول در روز ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۳ همراه با Galaxy S6 Edge در MWC بارسلون اسپانیا رونمایی گردد. در همین تاریخ همچنین، پرده ها از روی HTC One M9 و Htc One max 2 کنار خواهند رفت.

در هر صورت، انتظار می رود که امسال برای سامسونگ سرنوشت ساز باشد: این شرکت می تواند یک پرچمدار ویژه را رونمایی کند و از این طریق دل هوادارانش را بدست آورد یا اینکه با ادامه دادن تولید همان سری محصولات قبلی اش، باعث ناامیدی آنها گردد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,035,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: