Loading...

دریافت ۱۰۰ گیگابایت فضای رایگان در OneDrive از طریق پاداش بینگ در سراسر جهان

gsmarena_002

فضای ذخیره سازی مجازی به طور فزاینده ای گسترش یافته و در بین کاربران محبوبت شده است. البته نقش بازیکنان بزرگ مانند گوگل درایو و دراپ‌باکس و آی‌کلود که با ادغام سیستم خود به طور یکپارچه با برنامه های کاربردی دیگر باعث شدند تا در بین کاربران به عنوان حافظه ذخیره سازی امن مورد استفاده قرار گیرند بسیار قابل توجه است. مایکروسافت نیز در صحنه ذخیره سازی خوب عمل کرده، اما به اندازه ی رقبای خود نتوانست موفق باشد و به مراتب کمتر مورد توجه بود اما در عین حال اگر شما صاحب یک کامپیوتر ویندوز ۸ و بالاتر و یا یک اسمار‌فون لومیا هستید، احتمالا از سرویس وان‌درایو استفاده می کنید.

درست مثل خدمات گوگل، مایکروسافت نیز در این سرویس ۱۵ گیگابایت فضای رایگان ارائه می دهد. و در حالی که ممکن است فکر کنید که چرا باید دراپ‌باکس و گوگل درایو را رها کنیم و به سراغ وان‌درایو برویم خب باید بگوییم در حال حاضر در ویندوز ۸ و نسخه های جدیدتر به طور یکپارچه با یک کلیک فایل های شما را بر روی این سرویس سینک می کند. حالا مایکروسافت یک ارتقاء فضا را برای مدت زمان محدود از طریق برنامه جوایز بینگ قرار داده که به طور قابل توجهی جذاب می باشد و آن ۱۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان به مدت دو سال می باشد.

gsmarena_003

چنین پیشنهاد های تشویقی قطعا جدید نیست، اما پیشتر این ارتقا ها تنها برای شهروندان ایالات متحده در دسترس بود. اما اکنون همه کاربران در سراسر جهان می توانند این کار را انجام دهند اگر هم از این سرویس استفاده نمی کنید بهتر است زودتر یک حساب وان‌درایو ایجاد کنید و این ۱۰۰ گیگابایت فضا را از دست ندهید تنها کافیست بر روی این لینک کلیک  کنید و وارد حساب مایکروسافت خود شوید. خودشه. حالا شما می توانید بسیار سخاوتمندانه از ۱۰۰ گیگابایت فضای خود  برای دو سال آینده لذت ببرید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,327,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: