Loading...

بازی Candy Crush Saga در سال گذشته ۱ میلیارد دلار درآمد داشته است

بازی Candy Crush Saga در اصل اپلیکیشنی است که می توان به آسانی و به رایگان آن را از فروشگاه های مختلف دانلود کرد و ساعت ها با آن سرگرم شد. این بازی محبوب در سال گذشته درآمدی ۱.۳۳ میلیارد دلاری را برای کمپانی توسعه دهنده اش یعنی King به همراه داشته و نکته ی جالب اینجاست که این رقم قابل توجه تنها از طریق خرید های درون اپلیکیشنی حاصل گشته است.

 

در حالیکه آمار و ارقام های درآمدی مرتبط به برترین اپلیکیشن کمپانی King به شدت جذاب و قابل توجه به نظر می رسند ولی بررسی ها نشان می دهد که میزان خریدهای درون اپلیکیشنی کاربران در حین بازی Candy Crush Saga رو به کاهش بوده و این روند نزولی سرعت بالایی به خود گرفته است.

بازی مورد بحث در شش ماهه انتهایی ۲۰۱۳ به تنهایی درآمدی ۱.۰۴ میلیارد دلاری را برای توسعه دهندگانش به همراه داشت و در سه ماهه سوم ۲۰۱۳ درآمد حاصله از آن برابر با ۵۵۱ میلیون دلار بود. اما تقریباً از انتهای همین بازه زمانی Candy Crush و درآمد آن دچار تنزل شده اند و در هر سه ماهه ارقام اعلام شده نسبت به فصل قبلی کمتر بوده اند.

در سه ماهه چهارم ۲۰۱۳ شرکت کینگ درآمدش از اپلیکیشن پیش تر اشاره شده به ۴۹۳ میلیون دلار رسید و در فصل های مالی مرتبط به ۲۰۱۴ نیز ارقام به دست آمده به ترتیب برابر با ۴۲۹.۵ میلیون، ۳۶۰.۵ میلیون، ۲۷۷.۴ میلیون و ۲۶۳.۸ میلیون دلار بوده اند.

معمولا وقتی اپلیکیشن هایی مانند Candy Crush دچار افت درآمد می شوند کمپانی های مرتبط به آنها دچار چالش هایی جدی می گردند و نیازمند این هستند که این درآمد را به نحوی جایگزین نمایند. مشکل در اینجاست که ۹۷.۷٪ از کاربران کینگ گیم به صورت مجانی بازی را دنبال می کنند و تنها ۲.۳٪ از آنها هستند که سبب می شوند کسب درآمد کمپانی مذکور ادامه داشته و حیاتش بقا یابد.

تحلیل گرانی که خوشبین تر هستند معتقدند اهالی کینگ هنوز فرصت دارند و می توانند از پتانسیل آن ۹۷.۷ درصد کاربران استفاده کرده و به شکلی راضیشان نمایند تا برای تفریح بیشتر هزینه کنند. باید منتظر ماند و دید خالقین Candy Crush می توانند راه حل مناسب را پیدا کنند و یا خیر.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,674,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: