Loading...

ایجاد شکلک های چند ملیتی توسط اپل در نسخه بتای OS X 10.10.3

شرکت اپل از حدود یک سال پیش به کاربرانش وعده داده بود که در محیط سیستم عامل های iOS و OS X امکان استفاده از شکلک های emoji را فراهم خواهد ساخت. در نسخه بتای تازه منتشر شده از OS X 10.10.3 ردپای حضور این وعده قابل مشاهده است.
در حالی که همه مشغول کشف امکانات جدید نرم افزار Photos در این نسخه هستند، Sachin Patel عنوان کرده است که کاربر ها می توانند در اکثر برنامه ها به “Emoji & Symbols” از منوی EDIT و یا کلید های Control + Command + Space دسترسی داشته باشند. همزمان با تغییرات بوجود آمده، در گزینه های منو در حین انتخاب تمامی شکلک هایی که نشانی از چهره دارند، کاربر می تواند ۵ نمونه رنگ پوست را هم از روشن تا تیره انتخاب کند.

emojis
تابحال استفاده از شکلک های دارای رنگ پوست مختلف برای ملیت های مختلف بی سابقه بوده است.

از این به بعد “بابانوئل” در لیست شکلک ها با رنگ پوست سیاه هم وجود دارد !

بعد از بررسی ها متوجه شدیم که مطابق تصاویر نحوه نمایش شکلک ها دستخوش تغییرات زیادی شده است و همچنین با اسکرول دادن قادر به دسترسی و انتخاب میان دسته بندی های مختلف هستیم. تعداد بسیار زیادی جای خالی در میان لیست ها وجود دارد که نوید شکلک های جدید از سوی طراحان را می دهد و بزودی صفحه کلید استاندارد OS X از یونیکد ۸٫۰ پشتیبانی خواهد کرد.

منبع (+)
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,241,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: