Loading...

سامسونگ اهداف بزرگی برای تلویزیون های تایزنی خود دارد

آنچنان که به نظر می رسد سامسونگ هدف های والایی برای پتلفرم خانگی خود، تایزن داشته و قصد استفاده از آن را در نیمی از تلویزیون های هوشمند تولید امسالش دارد.

بر اساس گفته های آقای Hyun-suk، یکی از مسئولین در بخش تلویزیون های سامسونگ در نمایشگاه CES، کمپانی کره ای در نظر دارد تا در سال میلادی جاری ۶۰ میلیون دستگاه تلویزیون به فروش برساند. این گفته ها سپس از سوی یکی از سخنگویان غول کره ای نیز تایید شدند.

نکته جالب در خبر تولید ۶۰ میلیون تلویزیون اینجاست که سامسونگ در نظر دارد تا نیمی از این حجم تولید را با پلتفرم تایزن به بازار روانه سازد. در برنامه های بلند مدت این کمپانی برای تلویزیون های هوشمند هم البته هدف های جالبی به چشم می خورد: تمام تلویزیون های ساخت این کمپانی تا سال ۲۰۱۷ قابلیت اتصال به اینترنت را خواهند داشت.

سامسونگ از سخن گفتن در مورد هدف خود در مورد اینکه قصد دارد چه تعداد تلویزیون تایزنی را به فروش برساند، امتناع ورزیده است. یکی از تحلیلگران موسسه Nomura بر این اعتقاد است: «رواج دادن تایزن به واسطه ی استفاده از آن در تلویزیون های هوشمند برای غول کره ای ریسک بسیار کمتری در مقایسه با تلفن های هوشمند دارد.»

در صورتی که کره ای ها تصمیم به فعال کردن تایزن در این حجم از تلویزیون های خود نمایند، این پلتفرم را بسیار سریع تر از تلفن های هوشمند به دست مصرف کنندگان رسانده اند. از سوی دیگر در برنامه بلند مدت سامسونگ و اهدافش برای تولیدات سال ۲۰۱۷ و تلویزیون های متصل به اینترنت، محصولاتی با همه محدوده های قیمتی حتی تلویزیون های ارزان قیمت به چشم می خورد و این امر صرفا با استفاده و بومی سازی تایزن در ریشه این محصولات تحقق می پذیرد.

اما سامسونگ در زمینه استفاده از تایزن در تلفن های هوشمند صرفا بر روی محدوده قیمت اقتصادی تمرکز کرده و در چند روز گذشته نیز بالاخره پس از اما و اگر بسیار، تلفن همراهی تایزنی با قیمت ۱۰۰ دلار در هند معرفی نمود.

تحلیلگر Nomura همچنین بر این باور است که سامسونگ به پلتفرم شخص ثالث (اندروید) به شکل دائمی متکی خواهد ماند. اما داستان تلویزیون ها متفاوت بوده و سامسونگ نیازی به نگرانی در خصوص رابطه خود با گوگل که برای مدت زمان زیادی در سری تلفن های هوشمند گلکسی از همکاری اش بهره برده، نخواهد داشت.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,479,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: