Loading...

وزیر ارشاد: شبکه های اجتماعی پر مخاطب نباید مسدود شوند

حدود ده روز پیش در برخی از خبرگزاری ها خبر دستور فیلترینگ لاین، واتزاپ و تانگو منتشر شد. امروز وزیر ارشاد به خبرگزاری فارس گفت که این دستور فعلا اجرایی نخواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: نظر رئیس جمهور این است که شبکه های اجتماعی پر مخاطب، نباید مسدود گردند. دستور فیلترینگ لاین، واتزاپ و تانگو، فعلا اجرا نمی شود و این اپلیکیشن ها در حال ادامه کار هستند.

علی جنتی بیان کرد: تصمیم به فیلترینگ این سه نرم افزار در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (کمیته فیلترینگ) اتخاذ نشده و قوه قضائیه مستقیما به موضوع ورود کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که «آیا ورود مستقیم قوه قضائیه به موضوع یاد شده خارج از چارچوب کارگروه مذکور است؟» گفت: در این باره نمی خواهم مصاحبه کنم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: به خاطر تخلف چند نفر نباید یک بزرگراه را مسدود کرد و باید از طریق روش های هوشمند، جلوی موارد زیان بخش را بگیریم.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 195,971,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: