Loading...

مقایسه پرفروش ترین بازیهای سال ۲۰۱۴ آمریکای شمالی و اروپا

به گزارش سازمان NPD عنوان Call of Duty: Advanced Warfare پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۴ در امریکای شمالی بوده و این در حالی است که عنوان FiFA 15 پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۴ در بریتانیا بود.

عنوان شوتر اول شخص Sledgehammer این طور که مشخص است در امریکا عملکرد بهتری نسبت به بریتانیا داشته و در بریتانیا خیلی ضعیف نبود زیرا در رتبه دوم قرار دارد. عنوان Madden NFL 15 نیز در امریکای شمالی رتبه دوم را داشته و Destiny در جایگاه سوم قرار گرفت.

این در حالی است که بازی Call of Duty: Advanced Warfare در بریتانیا رتبه دوم و بازی GTA V در جایگاه سوم قرار گرفتند. در لیست ۱۰ بازی پرفروش امریکای شمالی تنها یک بازی یوبیسافت که آن هم Watch dogs است دیده می شود. اما در لیست ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا سه بازی یوبیسافت از جمله Watch dogs /Far Cry 4/Assassin’s Creed : unity مشاهده می شود.

شما می توانید در ادامه لیست ۱۰ بازی پرفروش سال ۲۰۱۴ کشور انگلستان و قاره امریکای شمالی را مشاهده کنید:

top_10_2014
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 195,970,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: