Loading...

لذت مزرعه داری در Farm Story 2

در چند سال اخیر استقبال از بازی های آنلاین مزرعه داری در موبایل بی نظیر بوده و تاکنون عناوین بسیار سرگرم کننده ای را در این سبک شاهد بوده ایم. اگر به خاطر داشته باشید، ماه گذشته چند مورد از برترین هایشان را به شما معرفی کردیم و این بار به سراغ یکی دیگر از بهترین های این سبک خواهیم رفت.

نسخه دوم فارم استوری از تیم لاوا آمده تا مهارت شما را در مدیریت یک مزرعه بزرگ محک زده و تجربه زندگی ساده و بی آلایش روستایی را به موبایل های شما بیاورد. 

مطمئنا شما خوانندگان دیجیاتو، بیش از همه از شدت اعتیادآوری چنین بازی هایی باخبر هستید؛ بنابراین لازم نیست که در مورد خطرات وابستگی به فارم استوری ۲ به شما هشدار بدهیم. همین که به محیط زیبا و رنگارنگش وارد شدید کافیست تا ماه ها نتوانید از آن دل بکنید.

فارم استوری ۲ نسبت به نسخه اول بیشترین پیشرفت را در زمینه گرافیکی به خود دیده. دیگر خبری از گرافیک نیمه سه بعدی نیست و هر چیزی که در بازی می بینید، از درختان و محصولات گرفته تا گاو و گوسفندها به صورت کاملا سه بعدی و پویا درآمده اند.

screen520x924

روند بازی آنچنان تغییری نکرده و البته نیازی هم به این تغییر نبوده، چرا که فارم استوری از نسخه اول هم بازی فوق العاده ای بوده است . درست مثل سایر بازی های مزرعه داری در فارم استوری ۲ هم می توانید به پرورش دام و طیور و گیاهان زراعی پرداخته و از سود فروش فرآورده هایشان برای پربار کردن مزرعه تان استفاده کنید.

چند مینی گیم جدید مثل ماهی گیری و کشف معادن در بازی گنجانده شده تا محض تنوع و کسب منابع باارزش به سراغشان بروید. سر زدن به مزارع همسایه، پیدا کردن گنج و خرید و فروش آیتم های جدید نیز از سنت های بازی های مزرعه داری اند که در فارم استوری ۲ قرار داده شده اند. اگر تا به حال سبک مزرعه داری را امتحان نکرده اید، فارم استوری ۲ می تواند بهترین بهانه برای آشنایی با این سبک بی نظیر باشد.

ّFarm Story 2
  • ّFarm Story 2
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : TeamLava
  • سیستم عامل : iOS و اندروید
  • حجم : 56.2 / 48 مگابایتلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,190,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: