Loading...

یک ابزار پوشیدنی که به فکر سلامت روحی شما است

در سال گذشته گجت های پوشیدنی رشد چشمگیری را تجربه کردند. هر یک از این ابزارها با تحت کنترل قرار دادن شرایط بدن، راهکار های ورزشی مخصوص به خود را پیشنهاد می دادند و سعی می کردند نقش مؤثری را در سلامت بدن شما ایفا نمایند.

اما در این بین Spire حکایتی متفاوت دارد؛ این ابزار پوشیدنی، سلامت روحی کاربر را هدف قرار داده و سعی کرده است تا تکنولوژی را در حوزه ای متفاوت به کار گیرد. سلامت روحی موضوعی است که انسان شهرنشین امروزی کمتر به آن اهمیت می دهد و در لا به لای استرس های روزانه، به کل فراموشش می کند.

Spire در واقع با اتصال به لباس شما، علائم حیاتی بدن را مورد کنترل قرار می دهد و سپس تشخیص می دهد که آیا شما از لحاظ روانی عصبی هستید یا خیر. Spire هنگامی که احساس کند بدن شما تحت استرس شدیدی است، از طریق اپلیکیشن موبایل، این موضوع را به اطلاعاتان می رساند.

Spire قرار نیست درمان عجیب و غریبی را پیشنهاد دهد؛ این دستگاه تنها با یک هشدا یک خطی سعی می کند به شما یادآور شود که اکنون موقع نفس عمیق کشیدن و حفظ آرامش است. اتفاقی که بسیاری از ما در طول روز آن را فراموش می کنیم.

این دستگاه هم اکنون با قیمت ۱۴۹ دلار در بازار به فروش می رسد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,986,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: