Loading...

وبلاگ مایکروسافت پس از خبر انتشار فیلم The Interview از دسترس خارج شد

فیلم The Interview این روزها به طور مکرر خبرساز شده است. شب گذشته شرکت مایکروسافت هم در کنار گوگل و برخی دیگر از شرکت های توزیع فیلم، به کمک سونی آمده. اما پس از اعلام خبر مبنی بر استریم فیلم یاد شده از طریق پلتفرم مایکروسافت، بلاگ این شرکت از دسترس خارج شد.

درحالیکه هنوز مشخص نیست دلیل اصلی از دسترس خارج شدن وبلاگ مورد بحث چه بوده، اما قضیه مشکوک به نظر می رسد. هکرهای سونی قبلا برای توزیع و پخش فیلم The Interview بارها تهدیداتی را بیان کرده اند و این تصمیم مایکروسافت ممکن است انگیزه ای برای هکرهای سونی برای حمله به بلاگ مایکروسافت نیز باشد.

 

لازم به ذکر است که سایر بخش های وب سایت Microsoft.com طی این اتفاق مشکلی نداشته و فعال بوده اند. بخش اکس باکس لایو هم که برای هکرها مهمترین قسمت بوده است همچنان آسیبی ندیده و فعالیت خود را ادامه می دهد.

به طور خلاصه می توان گفت اگر این حمله به بلاگ مایکروسافت به دلیل همکاری این شرکت برای پخش فیلم یاد شده بوده، نمی توان آن را نسبت به سایر اتفاقات این روزها، بزرگ تلقی کرد.

در طی مدتی که بلاگ مایکروسافت از دسترس خارج شده، تعدادی از کاربران گزارش داده بودند که با تلاش زیاد و با تاخیرهای طولانی قادر بوده اند تا به آن دسترسی یابند.

اگر هکرهای سونی بخواهند همه تهدیدهای خود را عملی سازند پس باید منتظر حمله آنها به شبکه اکس باکس لایو و نیز فروشگاه گوگل باشیم. اما تا کنون این شبکه ها با مشکلی مواجه نشده اند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,788,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: