Loading...

آزمایش زیر دریل قرار دادن آیفون ۶ [تماشا کنید]

همیشه در اینترنت افرادی پیدا می شوند که آزمایش های عجیب و غریب به روی گجت های شان بگیرند. در برخی موارد ما میبینیم که شخصی تلفن هوشمند خود را داخل یخ گذاشته و پس از یک روز مجددا از آن استفاده می کند. در برخی موارد دیگر با انواع و اقسام اسلحه ها و مواد شیمیایی به جنگ تلفن هوشمند نگون بخت می روند و نهایتا گجت مذکور روانه سطل آشغال می شود.

هرکدام از این آزمایش ها به غیر از دلسوزی برای گجت مذکور، باعث شگفتی ما می شوند. اما شاید هیچ وقت فروکردن یک دریل در حال کار به روی آیفون ندیده باشید. در این آزمایش شخصی یک دریل را روشن کرده و به روی نمایشگر فشار می دهد.

به واقع نتیجه نهایی باعث شگفتی ما شد چرا که ما انتظار داشتیم آیفون ۶ این آزمایش به طور کامل سوراخ شود که البته چنین اتفاقی رخ نداد. پیشنهاد می کنیم ویدیوی این تست عجیب و جالب را از دست ندهید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,267,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: