Loading...

سونی پس از تهدیدات هکرها اکران The Interview را لغو کرد

هکرهایی که در اعتراض به فیلم The Interview به سونی حمله کرده بودند، در یک اقدام جسورانه علنا این شرکت را به حملات تروریستی تهدید کردند.

به نظر می رسد آنها بالاخره به هدف خود رسیده اند. چرا که نیمه شب گذشته خبری منتشر شد که گویا سونی تصمیم گرفته انتشار این فیلم را لغو کنند. 

این تصمیم توسط برخی از سینماهای بزرگ امریکا گرفته شده چرا که هکرهایی که سونی را ماه پیش تحت حمله خود قرار دادند، در تهدید خود به حملات ۱۱ سپتامبر اشاره کردند.

فیلم The Interview به کارگردانی روگن و اوان گلدبرگ قرار بود در روز کریسمس در سینماهای امریکا اکران شود. در این فیلم شخصی از طرف CIA مامور قتل کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را بر عهده می گیرد. کره شمالی نارضایتی خود را از این فیلم به وضوح نشان داده و همین موضوع باعث شده که تصور شود حملات از سوی این کشور جهت دهی شده اند.

سونی پیکچرز در رابطه با این موضوع می گوید: “با توجه به تصمیم اکثریت غرفه داران ما، به این نتیجه رسیدیم که برنامه زمان بندی شده قبلی برای اکران فیلم The Interview در تاریخ ۲۵ دسامبر را لغو کنیم. ما به تصمیمات شرکای خود احترام گذاشته و حساسیت آنها برای حفظ امنیت کارکنان و سینماهای خود را کاملا درک می کنیم.”

سونی در ادامه عنوان کرد که: ” ما عمیقا برای این تلاش گستاخانه برای سرکوب توزیع یک فیلم غمگین هستیم و تلاش می کنیم تا در سریع ترین زمان ممکن صدماتی که به شرکتمان، کارکنانمان و مردم امریکا زده شد را جبران کنیم.”

در اثر این حمله بسیاری از ایمیل های خصوصی و فیلم نامه های محصولات بعدی سونی به سرقت رفت و سخنگوی سونی در این رابطه گفت: “ما در کنار فیلمسازان و حقوق آنها برای آزادی بیان ایستاده ایم و به شدت از این پیامد نا امید شده ایم.”

بنا به اطلاعات و اسناد منتشر شده توسط حمله کنندگان به سونی، تولید فیلم The Interview برای این شرکت مبلغ ۴۴ میلیون دلار هزینه در بر داشته است.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 199,792,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: