Loading...

برای نخستین بار بعد از دو سال اینستاگرام فیلترهای جدید اضافه کرد

شب گذشته اینستاگرام خبر داد که پنج فیلتر جدید برای اپلیکیشن محبوب به اشتراک گذاری عکس و ویدیوی خود اضافه کرده است. این اتفاق بعد از دو سال رخ می دهد و کمپانی ادعا می کند فیلترهای جدید، جزو بهترین های این اپلیکیشن خواهند بود.

فیلترهای مذکور Slumber، Creama،  Ludwig، Aden و Perpetua نام دارند و حالا در مجموع ۲۵ فیلتر در این اپلیکیشن وجود دارند که کابران می توانند در تصاویر و ویدیوهای خود از آنها استفاده کنند.

 

Previews-show-you-what-your-pictures-will-look-like-in-advance-and-you-can-hide-certain-filters-that-you-never-use

در کنار فیلترهای جدید، اینستاگرام رابط کاربری را هم تغییر داده است. در هنگام ادیت کردن تصاویر، شما عکس خود را به صورت تار در مربع های کوچک می بینید تا از تغییراتی که فیلترها به روی آنها می گذارند مطلع شوید. بدین ترتیب نسبت به نتیجه نهایی یک دید کلی پیدا خواهید کرد.

Five-new-filters-for-Instagram-users

اما شاید یکی از بهترین امکاناتی که حال به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده، امکان پنهان کردن فیلترهای اضافه است. حالا شما می توانید فیلترهایی که از آنها هیچ استفاده ای نمی برید را پنهان کنید.

اینستاگرام در حال حاضر برای iOS به نسخه ۶.۴.۰ و برای اندروید به ۶.۱۲.۰ آپدیت شده که می توانید از اپ استور و گوگل پلی آنها را دریافت نمایید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,248,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: