Loading...

گوگل ۱۹ میلیون دلار از خریدهای درون برنامه ای کودکان را به والدین متضرر برمیگرداند

از خاتمه دادن به بحث های پیرامون سیاست های خرید های درون برنامه ای گوگل، با کمیسیون تجارت فدرال (FTC) حدود سه ماه می گذرد. با توجه به اعتراض این کمیسیون به مبالغ هنگفت پرداخت شده توسط کودکان با کارت های اعتباری پدر یا مادرشان، این کمپانی بزرگ اهل Mountain View، تصمیم به بازگردانی این ۱۹ میلیون دلار گرفت.

هم اکنون، گوگل فرآیند پز زحمت و طاقت فرسای بازگردانی این مبالغ را به مشتریان آغاز کرده است. به گزارش وبسایت Phandroid، کمپانی مورد بحث در حال ارسال ایمیل هایی با محوریت امکانات جدید Play Store جهت جلوگیری از خرید های ناخواسته بوده و در مواردی خاص،‌ طبق توافقات صورت پذیرفته با FTC، حاضر به بازپرداخت پول مشتریان خواهد بود.

کسانی که فکر می کنند می توانند از این فرصت در جهت بازگردانی سرمایه های از دست رفته ی خود استفاده کنند، تا دوم دسامبر سال ۲۰۱۵ فرصت خواهند داشت.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,240,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: