Loading...

آمازون دوچرخه سوار را جایگزین هواپیمای بدون سرنشین می کند

آمازون محصولات خود را با دوچرخه برای خریداران ارسال می کند.

چندی پیش غول اینترنتی آمازون قصد داشت برای به حدقل رساندن زمان انتظار مشتری، محموله های خود را با استفاده از هواپیماهای کوچک بدون سرنشین برای خریداران ارسال کند که موانع قانونی موجود موجب شد نتواند این ایده خود را به خوبی پیاده کند و این نوع ارسال در حد ارسال های آزمایشی باقی ماند.

شرکت آمازون پس از چالش های فراوان و موانع قانونی ارسال محصولات به وسیله هواپیماهای بدون سرنشین سراغ ایده دیگری رفت. اینبار آمازون پیک های دوچرخه سوار را برای فرار از ترافیک های سنگین و عبور از میانبرهای خیابانی انتخاب کرده است.

آمازون ارسال به وسیله پیک دوچرخه سوار را در شهر نیویورک و بخش منهتن به صورت آزمایشی شروع کرده است و امیدوار است بتواند در صورت موفقیت آمیز بودن این ایده، در سراسر ایالت های امریکا و کشورهای اروپا و آسیا نیز آنرا اجرا کند.

طی اظهار نظر کارشناسان در وال استریس ژورنال این ایده از امن ترین و سریع ترین روش های حمل محصولات در آینده خواهد بود و آمازون برای سبقت گرفته از رقبا اینبار هم پیشگام بوده است.

Cyclist-189

ظاهرا سیستم کلی کار دوچرخه سواران آمازون به این صورت است که دوچرخه سوار از طریق مرکز کنترل حمل و نقل آمازون مقصد و مشخصات محموله را دریافت می کند. همچنین بازه زمانی ارسال و کوتاه ترین مسیر وی تا دفتر آمازون در خیابان ۳۴ طی یک عکس نیز ارسال می شود.

بر طبق قوانین متداول بیمه، یک دوچرخه سوار حدود ۱۵ دلار در ساعت دستمزد می گیرد که با احتساب روزانه ۸ ساعت و ۵ روز در هفته، دستمزد وی در طول ماه به ۲۴۰۰ دلار می رسد. با توجه به اینکه سایر روش های حمل و نقل به مراتب گرانتر از این روش است، به نظر می رسد آمازون و خریداران از این ایده استقابل خوبی کنند.

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,242,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: