Loading...

دقت و سرعت عملتان را در بازی Vect به چالش بکشید

اگر به خاطر داشته باشید مدتی پیش به معرفی بازی ICE، محصول برنامه نویسی یک نوجوان نابغه هفده ساله پرداختیم. Vect دیگر بازی این برنامه نویس با استعداد است که همانند آیس خلاقانه، درگیرکننده و چالش برانگیز ظاهر شده و باز هم آمده تا مهارت های فکری شما را محک بزند.

 

سریع بودن و خسته نشدن؛ این دو قانونی است که باید در وِکت رعایت کنید تا به بهترین رکورد ممکن برسید. با شروع بازی مربع های رنگارنگی از درون صفحه به سرعت به سمت چشم های شما نزدیک می شوند که باید با ضربه زدن به آنها منفجرشان کنید.

هر چقدر مربع های بیشتری را بترکانید و نگذارید که بقیه آنها از دستتان در بروند، امتیازتان هم در رده بندی جهانی بازی بالاتر خواهد بود. در واقع وِکت را باید تا جایی ادامه بدهید که دیگر کنترل مربع های پرتابی به سمتتان غیر ممکن بشود.

Vect 2

با انفجار هر مربع تکه هایش در صفحه پخش و پلا شده و همین خرده های باقی مانده عامل مزاحمی برای دیدن بقیه مربع ها خواهند بود. بنابراین در این بازی هم باید سرعت عملتان بالا باشد و هم فریب خطای دید و اتمسفر هیپنوتیزم کننده بازی را نخورید.

وِکت به صورت رایگان برای پلتفرم اندروید عرضه شده و می تواند گزینه خوبی برای سرگرم کردنتان در پایان هفته باشد.

Vect
  • Vect
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : ice cold muffin
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 20.1 مگابایتلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,401,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: