Loading...

این کپسول های کوچک می توانند مثل یک ویتامین برای موبایل شما باشند

آیا با نگه داشتن شارژ تلفن هوشمند خود در طول روز به مشکل خورده اید؟ یک طراح به نام Tsung Chih-Hsien اقدام به آماده سازی یک طرح مفهومی زیبا کرده که برنده جایزه طراحی Red Dot شده.

این طرح مفهومی در واقع به شکل کپسول های مقوایی کوچکی هستند که همانند ویتامین برای تلفن همراه هوشمند شما محسوب می شود و به گجت شما انرژی می بخشد. او نام این کپسول های کوچک را Mini Power گذاشته و شما بنا به نیاز خود می توانید از کپسول های شارژ استفاده دو، چهار یا شش ساعته استفاده کنید و پس از اتمام ذخیره انرژی، آن را مجددا بازیافت کنید.

2

طرح سونگ، قابل تجزیه بوده و او پیشبینی می کند که به سادگی در فروشگاه ها به فروش برسد و از لحاظ زیست محیطی بسیار بهتر از باتری های پلاستیکی یک بار مصرف هستند. البته باتری های یک بار مصرف برای تلفن های هوشمند یک ایده جدید نیست و در آسیا به آن توجه ویژه ای می شود. اما همانطور که گفتیم، به دلیل جنس پلاستیک آنها، با فروشندگان و سازندگان این نوع باتری ها برخورد قانونی می شود.

3

هنوز مشکل وجود باتری کوچک داخل هر کپسول وجود دارد اما سونگ معتقد است می توان پس از اتمام استفاده از هر کپسول، در فروشگاه های مجاز آن را با یک نمونه جدید جایگزین کنند تا هم به فرایند بازیافت کمک شده باشد و هم صرفه اتقصادی داشته باشد.

باتری های یک بار مصرف هیچ وقت نخواهند توانست به جایگاه پاور بانک های پر ظرفیت برسد اما طرح سونگ به دلیل زیبایی شاید شانس داشتن اقبال عمومی را داشته باشد. چرا که همیشه یک طراحی زیبا می تواند در فروش بهتر تاثیر مثبتی بگذارد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,023,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: