Loading...

چگونه مانع گره خوردن سیم هدفون شویم؟

Headphone-Beats-Smartphone

سیم هدفون، وسیله‌ای که تاکنون چندین بار با آن گریبان‌‌گیر شده‌ایم و به کلی اعصابمان را در هم ریخته است.
به همان مقدار که هدفون‌ها در زندگی امروزی تاثیر گذار و مفید هستند، به همان میزان نیز می‌توانند ناراحت کننده و وقت‌گیر باشند. زمانی که جک هدفون را ازدستگاه خارج کنیم و آن را در جیب بگذاریم، واقعه‌ای عجیب روی می‌دهد که باعث گره خوردن سیم آن می‌شود که دانشمندان تاکنون دلیل این فرآیند را کشف نکرده‌اند!

Headphone-Beats-Smartphone

کمپانی‌های زیادی تاکنون سعی کرده‌اند تا بتوانند از شر این سیم‌ها خلاص شوند و برخی تا میزان زیادی هم موفق بوده‌اند. برای مثال هدفون‌های بی‌سیم و یا هدفون مخصوص ال‌جی که به گردن آویزان می‌شود، نمونه‌هایی برای این تلاش‌ها هستند. اما اگر قصد ندارید تا مبلغ زیادی را برای خرید این هدفون‌ها بپردازید و به هدفون خود گوشی بسنده کرده‌اید، بهتر است روش‌هایی را برای گره زدن آن فرا بگیرید تا دیگر با در هم تنیده شدن سیم هدفون‌تان مواجه نشوید.

در ویدیوی زیر پنج راه برای گره‌زدن صحیح سیم هدفون آموزش داده شده است که می‌تواند بسیار مفید باشد. بیایید به تماشای این ویدیو بنشینیم.

[aparat]http://www.aparat.com/v/kvHb6[/aparat]
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,137,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: