Loading...

خودروی سرویس Street View گوگل دوباره تصادف کرد!

google-street-view-car-crashed

کمپانی قدرتمند گوگل سرویسی به نام Street View یا نمای خیابان دارد که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا از طریق اسمارت فون و یا هر دستگاهی به گشت و گذار در شهر‌های مختلف (البته تنها شهر‌هایی که دارای این سرویس هستند) بپردازند. در تصویر زیر می‌توانید نواحی تحت پوشش این سرویس را مشاهده کنید.

google-street-view

تصاویر سرویس مذکور توسط خودرو‌های مخصوصی گرفته می‌شود که گوگل اقدام به تغییراتی در آن‌ها کرده است. بر روی خودرو‌های گوگل یک دوربین چند جهته قرار داده شده است که باعث می‌شود یک تصویر سه‌بعدی از محیط به دست آید و سپس بعد از تهیه تصاویر، گوگل اقدام به ویرایش آن‌ها می‌کند، در این بخش گوگل پلاک خودرو‌ها، تبلیغات خیابانی و چهره افرادی که در خیابان هستند را تار می‌کند تا قابل تشخیص نباشد، سپس تصاویر در سرویس مذکور قرار می‌گیرند تا کل کاربران جهان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند (البته ناگفته نماند که گشت و گذار در Street View نیازمند پهنای باند زیاد اینترنت است و ترافیک زیادی را نیز مصرف می‌کند).

device-carousel1

اما همیشه هم اوضاع برای بر وقف مراد نیست، گاه گاهی این کمپانی بزرگ نیز با مشکلات مواجه می‌شود. در تصویری که در زیر مشاهده می‌کنید یکی از این مشکلاتی هست که گوگل چندین بار تا کنون با آن مواجه شده است. این خودرو‌های تقریبا گران قیمت گوگل چون در محیط شهری رفت آمد می‌کنند گاها دچار تصادفاتی می‌شوند که توجه زیادی را به خود جلب می‌کنند (تصادف زیر اخیرا اتفاق افتاده است).

google-street-view-car-crashed

البته این اولین تصادف این خودرو‌ها نیست و در ادامه مي‌توانید چندین تصادف دیگر از آن‌ها را مشاهده نمایید.

google-street-view-car-crashed-1google-street-view-car-crashed-3

google-street-view-car-crashed-2

نظر شما در خصوص سرویس Street View چیست؟ آیا تاکنون از این سرویس استفاده کرده‌اید؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,278,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: