Loading...

این قاب موبایلی می تواند تصاویر سلفی را در کمتر از یک دقیقه چاپ کند

بیشتر مردم ممکن است جذابیت چاپ فوری تصاویر را تجربه کرده باشند. با وجود اینکه برخی از چاپگر های پلاروید معلق اکنون وجود دارند، اما یک استارت آپ فرانسوی می خواهد این عادت را تغییر دهد. این شرکت بر روی دستگاهی به نام Prynt کار می کند. محصول یاد شده مانند یک قاب جمع و جور بر روی فریم تلفن هوشمند شما متصل شده و شبیه به یک دوربین کامپکت است.

در حال حاضر، نمونه های اولیه قادر هستند تا جوهر را برای کپی های فیزیکی در کمتر از یک دقیقه بر روی کاغذ قرار دهند. در مدل های نهایی اما این زمان باز هم کاهش یافته و به زیر ۳۰ ثانیه خواهد رسید.

 

محفظه ی نگهدارنده ی این دستگاه ۱۰ تا ۳۰ برگه را برای چاپ های گوناگون در خود جای می دهد. و به دلیل وجود اپلیکیشنی که با این محصول همراه است، خروجی ها را می توان به صورت ویدئویی که کمی افکت های جالب در آن اعمال شده، مشاهده نمود.

امکان اتصال فیزیکی این چاپگر به تلفن همراه شما نیز وجود دارد بنابر این نیاز ندارید حتما از بلوتوث یا وای فای برای ارسال فایل ها استفاده کنید. Prynt راهی طولانی در پیش دارد، اما این پروژه در کیک استارترز برنامه اش برای تولید نهایی این محصول در سال آینده است و پس از تولید قیمت آن ۱۹۹ دلار خواهد بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,311,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: