Loading...

سالم ماندن تلفن هوشمند BlackBerry PassPort پس از تست سقوط از ارتفاع ۶ متری

باز هم تست های استرس زا! منظور ما تست های مختلفی مانند سقوط، آتش، تیر اندازی و … است که این روزها بر روی اکثر تلفن های هوشمند بازار انجام می پذیرد. البته در برخی موارد این اتفاقات ممکن است هنگام استفاده های روزمره ی دارندگان موبایل ها روی دهد. اما آیا در نهایت تلفن هوشمند مورد نظر می شکند؟ آیا خم می شود؟ تماشای فیلم آهسته ی شلیک کالیبر ۵۰ به یک تلفن هوشمند چقدر لذت بخش است؟ پاسخ این سوالات و پرسش های مشابه به محض عرضه ی تلفن های هوشمند خصوصا پرچمداران شرکت های مختلف، با تست های گاها دیوانه واری که بر روی آن ها انجام می پذیرد، داده خواهد شد!

حال نوبت به قربانی جدید یعنی BlackBerry PassPort رسیده که هر چند ممکن است کمی دیرتر از سایر تلفن های هوشمند چنین تستی بر روی آن انجام شده باشد، اما دیدن نتایج آن خالی است لطف نیست.

در ادامه این مطلب ویدئویی را مشاهده می کنید که در آن تلفن هوشمند یاد شده مورد شکنجه واقع می شود. خوشبختانه بلک بری پاسپورت در برابر این تست به خوبی دوام می آورد که نشان از سخت جان بودن آن است.

پرتاب های بلند در زمین بیسبال، سقوط از ارتفاع حدود ۶ متری و تست های ناخوشایند دیگر در این ویدئو به چشم می آیند. این شکنجه به طرز عجیبی ادامه می یابد؛ و مقاومت بالای بلکبری پاسپورت در همه آنها به خوبی مشخص است.

در ادامه شما از شما دعوت می کنیم تا این ویدئو را تماشا نمایید.

 


حجم ویدئو: ۲۳ مگابایت
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8953 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 178,394,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: