Loading...

۳D Anatomy Lite، شما را به سفری مجازی در بدن انسان می برد

دنیای درون بدن انسان، دنیای عظیم و شگفت انگیزی است؛ دنیایی که در آن میلیاردها سلول، در نظمی خارق العاده و با یک همکاری بی نظیر، به مشتی گوشت و استخوان جان بخشیده و انسان را به حرکت و فعالیت درآورده اند. ۳D Anatomy Lite، در سفری سه بعدی ما را ازحقایقی جالب در مورد بدن خود و چگونگی کارکرد اعضای آن مطلع می کند.

 

۳D Anatomy Lite برای شما مدل هایی از مرد و زن با جزئیات کامل فراهم کرده تا آناتومی بدن انسان را به سادگی فرا بگیرید. مدل های سه بعدی را می توانید با اشاره بر صفحه به هر طرف که می خواهید چرخانده و روی نقاط مختلف زوم کنید. حتی قابلیتی فراهم شده تا زاویه دید مورد علاقه خود را ذخیره کنید تا در استفاده های بعدی، راحت تر به آن دسترسی داشته باشید.

هر مدل، به صورت لایه لایه، دقیقا همانند بدن انسان شبیه سازی شده و قادرید هر لایه را برداشته و به قسمت زیرین آن برسید. سطحی ترین قسمت، بافت های ماهیچه ای بدن بوده که با برداشتن آن، به اسکلت و اندام های داخلی می رسید.

3D Anatomy Lite 2

کلیه ماهیچه ها، استخوان ها، اندام ها و دستگاه های بدن در این اپلیکیشن نامگذاری شده و با اشاره روی هر کدام، وظایف آن را هم خواهید خواند. از این رو، ۳D Anatomy Lite یکی از بهترین ابزارها برای دانشجویان رشته های پزشکی به شمار می رود.

پس از کمی کار با اپلیکیشن اگر حس کردید که اطلاعاتتان تکمیل شده، می توانید از آن بخواهید که از شما آزمون بگیرد. در این آزمون با بولد شدن اندام یا استخوانی خاص، باید بتوانید که نام آن را حدس بزنید، و همین موجب شده که هیچ گاه آموزش های اپلیکیشن را فراموش نکنید.

این اپلیکیشن آموزشی عالی را می توانید به رایگان روی آیفون و گجت های اندرویدی خود داشته باشید.

3D Anatomy Lite
  • 3D Anatomy Lite
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Education Mobile
  • سیستم عامل : iOS و اندروید
  • حجم : 45.9 / 27.6 مگابایتلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 180,579,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: