Loading...

چاپگر سه بعدی iBox Nano با قیمتی ارزان و ابعادی کوچک ساخته می شود

شاید چند سال پیش ایده اینکه هر کاربر بتواند برای خودش یک چاپگر سه بعدی داشته باشد، بیشتر به یک رؤیا شبیه بود. اما با پیشرفت تکنولوژی اکنون این رؤیا به واقعیت بدل شده است؛ هم اکنون پرینتر های بسیاری در بازار موجود هستند که کاربران از طریق آن ها می توانند هر جسمی را که دوست دارند را خلق نمایند.

iBox Nano یکی از جدیدترین چاپگر هایی است که به تازگی کمپین خود را کیک استارتر آغاز کرده و به لطف ویژگی های متمایزش توانسته نگاه های بسیاری را به سمت خود جلب نماید. در ادامه با این پرینتر سه بعدی بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

iBox Nano شاید یکی از کوچکترین و ارزان ترین چاپگر های سه بعدی باشد که تا کنون ساخته شده است. سازندگان این دستگاه پس از تحقیق در مورد پرینتر های سه بعدی، متوجه شده اند حتی کاربرانی که دستگاه های بزرگی را خریداری می کنند، بیشتر به چاپ اجسام کوچک می پردازند و هرگز از تمام توانایی های پرینتر خود بهره نمی گیرند.

بر همین اساس سازندگان iBox Nano تصمیم گرفتند تا نگاهی دیگر به ساختار چاپگر ها داشته باشند و با تئوری جدیدی محصول خود را روانه بازار کنند. iBox Nano ابعادی برابر با ۲۰ × ۷ × ۱۰ سانتی متر دارد و با وزن تنها ۱.۳ کیلوگرم قابلیت حمل و نقل بالایی را با خود به همراه می آورد.

جالب اینکه علاوه بر تحولاتی که در سخت افزار این دستگاه رخ داده، نرم افزار آن نیز عملکردی متفاوت را از خود به نمایش می گذارد. برای پرینت گرفتن با iBox Nano احتیاج به نصب هیچ برنامه ای بر روی کامپیوتر وجود ندارد. این چاپگر قادر است از طریق WiFi به مرورگر کامپیوتر و یا حتی موبایل متصل شود و عملیات پرینت را به انجام رساند.

سازندگان iBox Nano در کمپین کیک استارتر خود جهت اجرای پروژه درخواست ۳۰۰ هزار دلار پول کرده اند و تا لحظه نگارش این مطلب موفق شده اند ۲۶۵ هزار دلار سرمایه را جذب نمایند.

پیش بینی می شود iBox Nano پس از ارائه به بازار قیمتی بالغ بر ۲۶۹ دلار داشته باشد. قیمتی که با در نظر گرفتن قابلیت های دستگاه بسیار مناسب برآورد می شود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,094,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: