Loading...

!RedBloack؛ یک بازی عالی برای افزایش سرعت و تمرکز

همیشه بازی های سرعتی، چالش برانگیز و جذاب بوده اند. RedBloack! نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ بازی ای که با سریع تر شدن، جذابیتش دوچندان شده و همچنین، ایرانی بودن سازنده اش شما را به بازی کردن آن بیشتر ترغیب می کند.

 

روند بازی بسیار ساده است؛ تعدادی بلوک سیاه و قرمز از بالای صفحه به پایین سرازیر شده و از بین دو دکمه سیاه رد می شوند. کاری که شما باید بکنید این است که هر گاه بلوک قرمز به دکمه ها رسید، دکمه سمت راست و هر وقت بلوک سیاهی از دروازه گذر کرد، دکمه سمت چپ را فشار دهید.

در ابتدای بازی، بلوک ها کم تعدادند و با سرعت کمی به پایین حرکت می کنند. هر چقدر در بازی پیشروی کنید، تعداد بلوک ها بیشتر و سرعت حرکتشان به طور سرسام آوری بالا می رود. اینجاست که می توانید سرعت عکس العمل خود را محک زده و ببینید تا کجا می توانید بدون اشتباه، دکمه های چپ و راست را فشار دهید.

چیزی که بازی را بسیار دشوار کرده، سیاه بودن دکمه های چپ و راست است. رنگ یکسان این بلوک ها موجب می شود که عملکرد متفاوتشان را از یاد برده و وقتی ریتم بازی تند می شود، شدیدا گیج شوید. پس در RedBloack! باید تا می توانید روی رنگ بلوک ها متمرکز باشید و با بیشترین سرعت، نسبت به آنها عکس العمل نشان دهید.

RedBloack! را برنامه نویس ایرانی آقای سید علیرضا میرکاظمی طراحی کرده و مسئولیت انتشار آن روی اپ استور با محمد قدیم زاده بوده است. این بازی فکری خوب را می توانید هم اکنون به صورت رایگان برای آیفون و آیپد خود دانلود کنید.

!RedBloack
  • !RedBloack
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Mohammed Ghadimzadeh
  • سیستم عامل : iOS
  • حجم : 6.2 مگابایتلطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,677,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: