Loading...

آمازون گزارش مالی خود را اعلام کرد: ۵۴۴ میلیون دلار ضرر

آمازون به تازگی گزارش سه ماهه سوم مالی خود را اعلام کرده است. طبق این گزارش جف بزوس و یارانش ضرری ۵۴۴ میلیون دلاری را تجربه کرده اند. ضرری که در مقایسه با بازه زمانی مشابه در سال قبل، بیست برابر افزایش داشته است.

در ادامه مطلب جزییات بیشتر در رابطه با گزارش مالی آمازون را می توانید مطالعه نمایید.

 

آمازون در حالی ضرر ۵۴۴ میلیون دلاری را در فصل گذشته تجربه کرده که موفق شده به درآمد ۲۰.۸۴ میلیارد دلاری دست پیدا کند. درآمدی که در مقایسه با سال گذشته، ۲۰ درصد افزایش داشته است. با این حال سرمایه گذاران از بزوس انتظار داشتند تا درآمدی حتی بیش از مبلغ اشاره شده را به دست آورد.

جالب اینکه آمازون برای فصل پیش رو باز هم پیش بینی ضرر کرده است. بر اساس تخمین ها انتظار می رود این شرکت در سه ماهه چهارم سال مالی خود، به ضرری بالغ بر ۵۷۰ میلیون دلار دست پیدا کند.

در فصل گذشته آمازون ۱ میلیارد دلار بابت خرید سرویس پخش زنده بازی های ویدیویی Twitch پرداخت کرد و همچنین ۲ میلیارد دلار نیز در بازار تجارت الکترونیک هند سرمایه گذاری نمود.

i3.0-w600

آمار و ارقام آمازون البته نکات مثبتی را نیز با خود به همراه دارد. علاوه بر افزایش درآمد کلی، گردش مالی شرکت نیز به ۱.۰۸ میلیارد دلار رسیده که در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته، ۳ برابر شده است.

با وجود اینکه سیاست کلی آمازون بر پایه کسب درآمد زیاد و هزینه کردن آن بنا شده، و سرمایه گذاران این شرکت به نوعی با ضرر دهی آن خو گرفته اند، اما باز هم باید گفت که گزارش جدید خبر های بدی را در خود به همراه داشته است. خبر هایی که باعث شده ارزش سهام آمازون تا ۱۰ درصد کاهش پیدا کند.

آیا زمان آن رسیده تا بزوس نگاه جدی تری به رقیبی همچون علی بابا داشته باشد؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,286,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: