Loading...

دولت مجارستان بابت دانلود و آپلود از اینترنت مالیات دریافت می کند

دولت مجارستان به تازگی طرحی را ارائه کرده است که به واسطه آن شرکت های ارائه دهنده اینترنت موظف می شوند بابت تبادل اطلاعات از اینترنت، مالیات پرداخت کنند. بر اساس این طرح ISP ها مجبور خواهند بود به ازای هر گیگابایت دانلود یا آپلود، مبلغ ۱۵۰ فورینت (بالغ بر ۱۵۰۰ تومان) به دولت پرداخت کنند.

مجارستان در شرایط بحران اقتصادی به سر می برد و دولت این کشور با کسری بودجه مواجه گشته است. رجل سیاسی حاضر در بوداپست تخمین می زنند طرح جدید درآمدی بالغ بر ۸ میلیون دلار را برای دولت به همراه آورد.

جزییات این طرح هنوز در دست بررسی است و البته از همین حالا نگرانی های بسیاری را در میان مصرف کنندگان و صاحبین کسب و کار ایجاد کرده است. با وجود اینکه این طرح ISP ها را هدف گرفته، اما مصرف کنندگان معتقد هستند که در نهایت با بالا رفتن قیمت ها، فشار اصلی به آن ها وارد خواهد شد.

مجارستان در طول سال های گذشته برای جبران کسری بودجه خود، مالیات های بسیاری را برای تجارت های شخصی وضع کرده است. کاربران اینترنت در مجارستان قصد دارند طی هفته جاری در اعتراض به این طرح، تظاهراتی را ترتیب دهند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 187,146,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: