Loading...

comiXchat: اپلکیشینی که به شما اجازه چت کردن در یک محیط شبیه کمیک استریپ‌ها را می‌دهد

باید اعتراف کنیم که یکی از جاذبه‌های اپلیکیشن پیامرسان یا چت، آواتارها، اسمایلی‌ها یا استیکرهای آنهاست. بعضی از این اپلیکیشن‌ها، استیکرهای بسیار متنوع و زیبایی دارند.

اما اگر می‌خواهید اپلیکیشن متفاوتی با تأکید روی همین قضیه استیکرها را تجربه کنید، من به شما comiXchat را پیشنهاد می‌کنم.

با نصب و شروع استفاده از این اپ، شما می‌توانید چت‌ها را به یک محیط سیاه و سفید شبیه به کمیک استریپ‌ها منتقل کنید، برای خودتان شخصیتی انتخاب کنید و بعد شروع کنید به چت.

10-12-2014 12-34-27 PM

جالب است که این اپلیکیشن برای خودش یک موتور هوش مصنوعی دارد و می‌تواند بر اساس واژگان مورد استفاده شما در چت، به صورت خودکار حالات چهره شخصیت‌ها را عوض کند.

10-12-2014 12-35-51 PM

البته در حال حاضر، تعداد کاراکترها و فضاهای پشت‌زمینه comiXchat محدود هستند، اما احتمال دارد در آینده مثل سایر اپ‌ها، بر تعداد این کاراکترها و فضاهای مجازی افزوده شود یا اینکه تعدادی از آنها به صورت پولی و با مکانیسم خرید داخل اپ، به کاربران ارائه شوند.

دانلود برای iOS

دانلود از گوگلی پلی
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,072,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: