Loading...

خط و نشان اسکایپ برای هندی ها!

امروز با خبر شدیم که، سرویس اسکایپ تمایلی به پوشش تماس های تلفنی همراه و ثابت در کشور هند ندارد و قرار است کار اسکایپ در هند خاتمه یابد! در هند قوانینی وضع شده اند که طی آن ها تماس های تلفنی همراه و ثابت مبنی بر اینترنت مورد قبول قرار نخواهند گرفت و مجوز قانونی نخواهند داشت.

Skype

اسکایپ نیز برای هندی ها خط و نشان کشیده است و به این قانون واکنش نشان داده است. اسکایپ رسما اعلام نموده است که در تاریخ دهم ماه نوامبر میلادی سرویس تماس تلفنی اسکایپ کار خود را در هند تمام خواهد کرد!

جالب است بدانید که هنوز روزنه امیدی برای هندی ها باقی مانده است چرا که تماس Skype-to-Skype ( از اسکایپ به اسکایپ ) فعال باقی خواهد ماند. اسکایپ همچنین اعلام داشته است که تماس های دریافتی ای که از خارج خاک هند می باشند قطع نخواهند شد.

شایان ذکر است که مشتریان در هند قادر خواهند بود تا با حساب کاربری اعتباری به وسیله  اسکایپ و WiFi برای تماس اقدام نمایند. حال باید منتظر بود و دید که در واکنش به این قانون وضع شده در هند، پس از اسکایپ سرویس هایی چون  Viber، Google Hangouts و WhatsApp نیز به فعالیت خود در هندوستان پایان می دهند یا خیر.

» منبع : phonearena «
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,401,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: