Loading...

بازی فیفا ۱۵ آن قدر واقعی به نظر می رسد که حتی لوئیس سوارز هم در آن محروم است!

جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را حتما به یاد دارید! مسابقاتی تلخ برای لوئیس سوارز، چهره سرشناس تیم ملی اروگوئه که رفتارهای غیر ورزشی خود را تکمیل نمود. همان طور که می دانید این مهاجم در تقابلی که با مدافع تیم ملی ایتالیا داشت، جورجیو کیلینی را مورد ناز و نوازش با دندان های خود قرار داد!

14-6-25-733241

این رفتار غیر ورزشی لوئیس سوارز که تکرار چند عمل قبلی خود بود سر و صدای زیادی به راه انداخت و مسئولان FIFA را به اعمال محرومیتی سنگین برای وی وا داشت. FIFA در حکمی، لوئیس سوارز را تا پایان ماه اکتبر سال جاری میلادی از تمامی فعالیت های فوتبالی (all football activities) محروم ساخت.

Accused-murderer-asks-Siri-to-hide-his-roommate

با خبر شده ایم که این محرومیت در بازی فوتبالی فیفا ۱۵ نیز رعایت شده است! شما در transfer market وقتی به سراغ بخش Ultimate Team می روید و نام لوئیس سوارز را سرچ می کنید، نتیجه ای نخواهید گرفت. جالب تر این که اگر باشگاه بارسلونا اسپانیا را به عنوان تیم خود انتخاب نمایید، در نقل و انتقالات تابستانی برای شما ایمیلی ارسال می شود که در آن محومیت استفاده از لوئیس سوارز تا ۲۶ اکتبر میلادی توسط مدیر اجرایی باشگاه قید شده است.

شایان ذکر است که فیفا علاقه مندان به این مهاجم را نا امید نکرده است و محرومیت وی تنها در career mode و Ultimate Team که در چند سطربالایی ذکر شد محدود شده است. طرفداران این مهاجم یاغی می توانند از قسمت exhibition matches (مسابقات دوستانه) لوئیس سوارز را پا به توپ کنند!

» منبع : eurogamer «
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 186,939,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: