Loading...

روحانی: گاهی آدم پای اینترنت خوابش می‌برد!

رئیس جمهور در نشست خبری خود با ایسنا، با اشاره به کندی سرعت اینترنت گفت گاهی آدم پای اینترنت خوابش می‌برد.

به گزارش ایتنا، استمرار پرشتاب روند پیشرفت علمی کشور از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری و رئیس جمهور است. دسترسی محققان و دانشجویان به اینترنت پرسرعت این را روند را تسهیل می‌کند. البته مخالفت‌هایی نیز با افزایش سرعت اینترنت و استفاده از آن وجود دارد که حتی زمزمه‌هایی مبنی بر استیضاح وزیر ارتباطات هم به گوش می‌رسد. روحانی در این باره اظهار کرد: سرعت اینترنت به طوریست که برای دانلود مقاله باید ساعت‌ها منتظر بنشینیم و گاهی آدم پای اینترنت خوابش می‌برد. تأکید مقام معظم رهبری بر پیشرفت علمی است و دولت در این زمینه تلاش‌های زیادی می‌کند تا پیشرفت علمی بیش از قبل باشد.

images (3)

رئیس جمهور اعلام کرد: ما بر اساس آمار در زمینه علمی پیشرفت خوبی داشتیم. فعالیت شرکت‌های دانش بنیان، پارک علم و فناوری و… ما را از جایگاه ۱۷ به ۱۵ ارتقا داده است. افزایش پهنای باند از تصمیمات دولت است که در شورای عالی مجازی اتخاذ می‌گردد. همچنین از دیگر تصمیمات دولت، راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات است که بودجه آن پیش بینی و گام‌های ابتدایی آن برداشته شده است. وجود چنین شبکه‌ای سرعت اینترنت را بسیار بیشتر از سرعت اینترنت فعلی می‌رساند.

/پایان/


لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8746 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 198,237,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: