Loading...

قفل کنید، با بلوتوث باز کنید!

شاید استفاده از یک قفل قدیمی بسیار کسل کننده به نظر آید، اما اگر همین قفل های کسل کننده را به چاشنی بلوتوث مزین کنیم شرایط فرق کند! به تازگی کمپانی Fuz توانسته است قفل هوشمندی به نام Noke طراحی نماید که علاوه بر ضدآب بودن، جای هیچ گونه کلید فیزیکی را در بدنه خود ندارد.

noke-bluetooth-padlock

کمپانی سازنده این قفل هوشمند اذعان داشته است که کاربر می تواند به جای استفاده از کلیدهای فیزیکی، از بلوتوث دیوایس های اندرویدی و iOS به منظور باز کردن قفل آن استفاده نماید. بدون شک این قفل هوشمند علاوه بر امنیت بالایی که برای کاربر به ارمغان می آورد، سبب می شود تا دیگر از شَرِ نگهداری و حمل کلید و نگرانی گم کردن آن نیز خلاص شوید.

اما شاید شما در ذهنتان این سوال جرقه زده است که اگر باتری دیواس ما تمام شود، چگونه قفل را باز کنیم؟! در پاسخ به این سوال باید اذعان کنیم که، کمپانی Fuz به این مشکل نیز فکر کرده است و به شما امکان داده است تا الگویی برای باز شدن این قفل هوشمند تعریف کنید و در این چنن مواقعی با ضربه زدن بر روی قلاب Noke، الگوی از پیش تعریف شده به کمک شما می آید تا آن را به راحتی باز نمایید.

شایان ذکر است که این گجت جدید مجهز به باتری CR3032 می باشد که طبق ادعای کمپانی Fuz، این باتری تا یکسال شارژ است و درصورت اتمام شارژ آن می توانید به سادگی آن را با باتری دیگری تعویض نمایید.

در انتها باید خاطر نشان شویم که Kickstarter نمونه اولیه Noke را با قیمت ۵۹ دلار به فروش می رساند.

» منبع : engadget «

 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,986,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: