Loading...

فیسبوک در آفریقا اینترنت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد

بنیاد internet.org که توسط فیسبوک حمایت می شود، در جدید ترین تلاش خود جهت گسترش دسترسی کاربران به اینترنت، پروژه ای را در زامبیا پیاده سازی کرده است.

این پروژه در قالب یک اپلیکیشن، تلاش می کند تا به رایگان اینترنت را در اختیار شهروندان آفریقایی قرار دهد. با استفاده از این برنامه کاربران می توانند به رایگان از گوگل، ویکیپدیا و کلیه خدمات فیسبوک استفاده نمایند. internet.org برای پیاده سازی این طرح با اپراتور Airtel که در زامبیا فعالیت می کند، همکاری نموده و ترتیبی داده تا کاربران این اپراتور هزینه ای را برای استفاده از اینترنت پرداخت نکنند.

فیسبوک در بیانه خود چنین گفته است: «با استفاده از این اپلیکیشن، کاربران می توانند اطلاعات مفیدی در رابطه با موضوعات مربوط به سلامت، اشتغال زایی و … به دست آورند، بدون اینکه نیاز داشته باشند کوچک ترین هزینه ای را پرداخت کنند. ما امیدواریم با پیاده سازی ساده ترین بستر ممکن جهت دسترسی به اینترنت، کاربران بیشتری را آنلاین کنیم و از این طریق در راه کشف سرویس های مفید به آن ها کمک نماییم.»

به گفته فیسبوک در حال حاضر کمتر از یک سوم جمعیت جهان به اینترنت دسترسی دارند. این شرکت بر همین اساس سال گذشته بنیاد Internet.org را تاسیس کرد، تا به کمک آن بتواند افراد بیشتری را به اینترنت و خدمات مربوط به آن متصل نماید. این گروه در سال گذشته در اولین پروژه خود موفق شد دسترسی های آموزشی متنوعی را بر روی تلفن های هوشمند شهروندان کشور رواندا فراهم آورد.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 194,398,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: