Loading...

یک پنجم زنان در کشورهای در حال توسعه فکر می‌کنند استفاده از اینترنت برای آن‌ها مناسب نیست

شرکت اینتل به تازگی بررسی‌ای انجام داده که نتایج جالبی از آن منتشر شده است. محققان این بررسی دریافته‌اند که یک پنجم زنان در برخی از کشورها فکر می‌کنند استفاده از اینترنت برای آن‌ها مناسب نیست. این تحقیق به کمک سوالاتی که از ۲۲۰۰ دختر و زن در چهار کشور هند، مصر، مکزیک و اوگاندا پرسیده شده تهیه شده است.

women-in-d-c.jpg

این گزارش همچنین بیان می‌کند که ۲۵ درصد از زنان در کشورهای در حال توسعه برای دسترسی به اینترنت دچار مشکل هستند.

چند سال پیش طی یک تحقیق مشخص شد زنان ۱۸ تا ۳۴ ساله، به‌عنوان فعال‌ترین کاربران شبکه‌های اجتماعی در جهان شناخته می‌شوند. این در حالی است که برخی زنان در دیگر نقاط دنیا به طور کلی در زمینه استفاده از اینترنت دچار کمبود اطلاعاتی و ارتباطی هستند.

گزارش جدید اینتل هرچند ممکن است حرف تازه‌ای نداشته باشد اما این سوال را دوباره مطرح می‌کند که چگونه می‌توان اینترنت را به شکل مناسبی در دسترس زنان در کشورهای در حال توسعه قرار داد؟

آیا گسترش استفاده از تلفن‌های هوشمند می‌تواند این ضعف بزرگ را جبران کند یا اینکه چنین مشکلی بیشتر از جانب ضعف‌های ساختاری موجود در کشورهاست؟

گزارش کامل اینتل در این رابطه را می‌توانید از این لینک دریافت کنید.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,646,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: