Loading...

نسخه های اصلی لوگوی رنگین کمان اپل به حراج گذاشته می شود

لوگوی سیب گازخورده اپل از ابتدا تک رنگ نبود، بلکه رنگین کمانی از آبی تا سبز بود با رنگ های بنفش و قرمز و نارنجی و زرد در میان.

لوگوی رنگین کمانی اپل، تاریخی و نمادین است و حالا نسخه های اصلی آن می رود تا از کوپرتینو خارج و آماده حراج شود. این دو لوگوی فیزیکی که مدت ها بر روی دیوارهای مقر اپل در کالیفرنیا قرار داشته در ابتدای ماه ژوئن با قیمت اولیه ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار به حراج گذاشته خواهد شد.

لوگوی بزرگتر از جنس فوم است و ۴۶ در ۴۹ اینچ اندازه دارد. لوگوی کوچکتر هم از جنس فیبرشیشه با صفحه فلزی در پشت است که ۳۳ در ۳۶ اینچ اندازه دارد. هر دوی آنها سال ها در مقر اپل شاهد رفتن و آمدن مدیران زیادی بوده اند و حالا به پشتیبانی تاریخچه شان، حراج خواهد شد.

اپل

دیزاینر لوگوی فعلی اپل آقای راب جناف (Rob Janoff) است که طرح رنگین کمان را در سال ۱۹۷۷ ارائه کرد و از آن سال به بعد کمابیش با همین دیزاین و رنگ ها و افکت های مختلف آن را پیرامون شرکت اپل دیده ایم. لوگوی قدیمی تر نیز به سال ۱۹۷۶ توسط یکی از ۳ موسس اولیه اپل، اقای ران وین طراحی شده بود.

تاریخچه کوتاه کمپانی اپل 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,968,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: