Loading...

چگونه یک عکس خوب (عکس سِلفی) از خودمان بگیریم؟ (به همراه لینک دانلود)

images

عکس سلفی چیست؟ به عکسی که از خودتان توسط دوربین‌ جلویی نه چندان خوب گوشی‌های همراه‌تان می‌گیرید، عکس سلفی می‌گویند. این عکس‌ها معمولا در شرایط خاصی که فرد احساس می‌کند در شرایط خوبی قرار دارد، گرفته می‌شوند.

برخی کارشناسان این مدل عکس گرفتن را پسرفت بشریت می‌دانند! این نظریه شاید به این دلیل باشد که کمی از حس اجتماعی بودن خارج می‌شویم.

خب در این مطلب ما سعی در ارایه یک راه حل بسیار ساده و البته مفید در جهت گرفتن عکس‌های سلفی به شما داریم. روش‌هایی که شاید به مشهور شدن شما کمک شایانی کند و البته باعث شود تا عکسی که به وسیله دوربین جلویی تلفن همراهتان می‌گیرید، کمی زیباتر به نظر برسد!

ساده‌ترین راه گرفتن یک عکس زیبا و خوب با دوربین جلویی، دانلود آخرین نرم‌افزار دوربین گوگل (Google Camera) و انتخاب گزینه Lens Blur است. احتمال دارد که شما قبلا در مورد این گزینه مطالبی را شنیده باشید. با انتخاب این گزینه یک پس زمینه تار برای خود انتخاب می‌کنید، اما آیا می‌دانید که این آپشن چگونه کار می‌کند؟

lens1

این نرم‌افزار باعث می‌شود شما به طور کامل برای تهیه یک عکس سِلفی آماده شوید. این روش سبب خواهد شد تا افرادی که در پس زمینه عکس شما در حال انجام حرکات غیرعادی هستند ناپدید شده و یا بسیار تار شوند. البته باید در این حالت حتما فوکوس دوربین را بر روی صورت خود تنظیم کنید.

خب برای اینکه تفاوت عکس‌های گرفته‌ شده با این نرم‌افزار را ببینید، دو عکس برای شما قرار دادیم تا تفاوت‌ها را بهتر مشاهده نمایید.

قبل از استفاده از گزینه Lens Blur

 normal

بعد استفاده از گزینه Lens Blur

blur

لینک دانلود مستقیم 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 182,209,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: