Loading...

دردسر از نوع فیس بوک، خسارت 70 هزار دلاری یک مدرسه به دانش آموز فیس بوک باز

2

دردسرهای فرهنگی استفاده از شبکه‌های اجتماعی وارد مرحله عجیبی شده‌ است و در آخرین مورد از این دست در یک دردسر از نوع فیس بوک، خسارت 70 هزار دلاری یک مدرسه به دانش آموز فیس بوک باز به تیتر اول رسانه‌های آمریکایی تبدیل شد.

 

ماجرا از این قرار بود که یک دانش‌آموز جوان که در اکانت فیس بوک خود نسبت به معلمین مدرسه موضوعی طنز را منتشر ساخته بود و مدتی بعد نیز اعلام کرده بود که از معلمان خود متنفر است، این عمل او با برخورد بسیار شدید مدرسه روبرو شد  و حتی رمز عبور اکانت فیس بوک او نیز به زور از او گرفته شد ولی این موضوع با سکوت دانش‌آموز همراه نبود و او با انتقال موضوع به والدین خود موفق به شکایت از مسئولان مدرسه شد.

 

وکیل این دانش‌آموز 13 ساله درباره این رخداد می‌گوید:« این کار تنها ابراز احساسات یک نوجوان 13 ساله بود و حرکت مدرسه هیچ وجهه قانونی‌ای نداشت و به همین دلیل این دختربچه بخش بسیار زیادی از اعتماد خود نسبت به بزرگترها را از دست داده‌ است.» البته ماجرا به احتمال فراوان به زودی به خاتمه خواهد رسید زیرا مدرسه این کودک حاضر شده است تا رقم 70 هزار دلار را به عنوان خسارت به او بپردازد تا بار دیگر حریم خصوصی افراد را زیر سوال نبرند.
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 190,419,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: