Loading...

هنگامی که به روزرسانی ویندوز ، به روزرسانی نمیشود

این اتفاقی است که هر ماه می افتد : ویندوز از شما میخواهد که کامپیوتر خود را برای به روز رسانی ، خاموش نمایید . اما گاهی اوقات پس از خاموش کردن و شروع به کار مجدد دستگاه ، باز هم پیغام خاموش نمودن کامپیوتر را دریافت مینمایید . در واقع کامپیوتر ، به روزرسانی نشده است . خود ویندوز به طور خودکار به روزرسانی میشود مگر در مواردی که کامپیوتر شما برای مدت طولانی به طور کامل از اینترنت قطع شده باشد . این امر تنها مربوط به دریافت برخی ویژگی های جدید یا از بین بردن برخی اشکالات نمیشود . بلکه مربوط به از بین بردن سوراخ های امنیتی ای میشود که از طریق آن یک مجرم سایبری میتواند ، کنترل دستگاه شما را در دست بگیرد . پس زمانی که ویندوز قادر به انجام به روزرسانی نمیباشد ، چه کار میتوان انجام داد ؟ ضمانت نمیکنم که بتوانم مشکل شما را حل نمایم اما شاید یکی از راه های زیر به درد شما بخورد . اول اینکه از windows restore استفاده نمایید . با ویکی پلاس همراه باشید تا به بررسی این مشکل بپردازیم . . .

هنگامی که به روزرسانی ویندوز ، به روزرسانی نمیشود

هنگامی که به روزرسانی ویندوز، به روزرسانی نمیشود

برای باز کردن این برنامه در ویندوز ۷ ، بر روی start کلیک نموده و سپس system restore را تایپ نموده و system restore را انتخاب نمایید . در ویندوز ۸ ، به بخش جستجو رفته و restore point را کلیک نموده و برنامه create a restore point را انتخاب نمایید . سپس در پنجره باز شده بر روی کلید system restore کلیک نمایید . در پنجره باز شده ، یک restore را پیش از اولین به روزرسانی خطا ، انتخاب نمایید ( ممکن است لازم باشد که بر روی Show more restore points کلیک نمایید ) . زمانی که این کار تمام شد ، سیستم شما مجددا راه اندازی میشود . پس از آن به روزرسانی ویندوز را آغاز نموده و دوباره امتحان کنید .

 system restore

آیا نتیجه داد ؟ حتی اگر به نتیجه نرسیدید ارزش امتحان کردن را داشت . در اینجا چند کار دیگر که میتوانید انجام دهید آمده است : نرم افزارهای مخرب را چک نمایید . برنامه Trojan یا دیگر نرم افزارهای مخرب میتوانند به روز رسانی را متوقف نمایند و این امر میتواند برنامه آنتی ویروس شما را نیز تهدید نماید . از ابزار تشخیصی مایکروسافت استفاده نمایید. نام این ابزار Windows Update Troubleshooter میباشد. این ابزار مجانی بوده و ممکن است مشکل را تشخیص دهد.

Windows Update Troubleshooter

Windows update را مجددا تنظیم نمایید

این کار بسیار پیچیده و مشکل است . پس از آنکه این مقاله را تنظیم کردم ، کامپیوتر خودم دچار مشکل شد و نتوانست به روزرسانی ای را نصب نماید . Windows restore ، update troubleshooter ، و یافتن نرم افزارهای مخرب ، هیچ کدام نتوانستند مشکل را حل نمایند . سپس ، قبل از تنظیم مجدد windows update ، سیستم خود را یک بار دیگر راه اندازی کردم . و به روز رسانی به خوبی نصب شد . هر مشکل مرموزی میتواند مانع از نصب به روزرسانی ها شود .
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 181,981,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: