Loading...

عرضه اسکایپ برای اندروید با شعار مصرف بهینه باتری

1

ظاهرا سیستم بهینه سازی شده نرم‌افزار مکالمه صوتی تصویری مایکروسافت توانایی‌های خاصی خواهد داشت زیرا عرضه اسکایپ برای اندروید با شعار مصرف بهینه باتری به زودی صورت می‌پذیرد.

 

بسیاری از سازندگان تلفن‌های همراه به دنبال بزرگ‌تر کردن نمایشگر، نیرومندتر کردن پردازنده و بالاتر بردن کیفیت دوربین هستند ولی هریک از این امکانات تنها دسته‌ای از مخاطبین را راضی نگاه خواهد داشت. در این میان تنها امکانی که همه مشتریان به آن فکر می‌کنند بهبود شرایط باتری دستگاه است.

 

در همین راستا نیز مایکروسافت با عرضه کردن جدیدترین فایل به ‌روز رسانی برای اسکایپ موجب شده است تا این نرم‌‌افزار بر روی گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی به خوبی کار کند و علیرغم کار در پس زمینه دستگاه مصرف باتری بسیار ناچیزی داشته باشد. بنا به ادعای مایکروسافت دارندگان اسکایپ می‌توانند با تهیه این نسخه از پلی استور اندروید آن را شبانه روزی بر روی گوشی خود در حال اجرا نگاه دارند و با مشکل باتری روبرو نشوند. شایان ذکر است که در خبری از این امکانات برای نسخه iOS نخواهد بود.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 189,248,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: