Loading...

می‌خواهید خوش اندام بمانید و نمی‌توانید دل از آیفونتان بکنید؟ با سنگین‌ترین کیس آیفون(ToneFone) در دنیا آشنا شوید

 

tonefone-main

ایده پشت ساخت این کیس خیلی ساده است. اگر بخواهید پیامی تایپ کنید، اگر بخواهید به تلفنتان پاسخ دهید، اگر بخواهید سری به شبکه‌های اجتماعی بزنید، در تمام این شرایط خوش اندام‌تر می‌شوید. حالا چطور؟ این ایده ساخت دو کیس آیفون و آیفون 5S به ترتیب به وزن 1 و 1.5 کیلوگرم است. تون فون در واقع یک دمبل است که از فولاد انگلیسی ساخته شده و پوششی از جنس پلاستیک با دوام دارد.

DesirableBody ادعا می‌کند که انجام ساده‌ترین کارها با اسمارتفونتان، باعث تقویت ماهیچه‌هایتان می‌شود.

در حال حاضر این کیس تنها در رنگ سفید موجود است و بزودی در رنگهای طلایی و خاکستری نیز عرضه خواهد شد. این کیس برای نگه داشتن در دست به خوبی ساخته شده، اما مشخص است که برای گذاشتن در جیبهایتان اصلا مناسب نیست. برای داشتن این دمبل بایستی 38 دلار برای نسخه مناسب برای آیفون و 42 دلار برای نسخه مناسب برای آیفون 5S بدهید.product_11 (1)

فقط حواستان باشد که موقع استفاده از اسمارتفونتان از دو دست استفاده کنید، تا ماهیچه‌های دو دستتان به یک اندازه قوی و سفت شوند.
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5001 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 176,090,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: