Loading...

مودم Wifi رایگان برای شما + آموزش تصویری

آیا دوست دارید که صاحب یک مودم Wifi بصورت رایگان شوید ؟ حتما از هزینه های مودم های Wifi خبر دارید و میدانید که برای تهیه این نوع مودم ها هزینه های زیادی را صرف کنید . امروز ما این مشکل را برای شما حل خواهیم کرد و مانع صرف این هزینه های اضافی شما خواهیم شد . ویکی پلاس امروز به شما یک مودم رایگان Wifi هدیه خواهد داد و امیدواریم که با این هدیه مشکل بعضی از شما دوستان همیشگی ویکی پلاس حل شود . کاربران می‌توانند با انجام مراحلی لپ تاپ خود یا دوستشان را برای اشتراک گیری در استفاده از وایرلس به عنوان مودم قرار دهند .

 خب ؛ پس با آموزش مرحله به مرحله این ترفند با شما خواهیم بود برای ایجاد یک شبکه بیسیم باید بدانید که امروزه تقریبا همه لپ تاپ‌ها مودم داخلی Wifi را دارا هستند ، بنابراین در آغاز Wifi لپ تاپ را روشن کنید و سپس وارد Open Network Sharing شوید .

برای ورود به این قسمت می‌توانید از قسمت TaskBar بر آیکون Connections ضربه بزنید و یا با رفتن به Control Panel در بخش Network And Internet ، Network And Shering Center را بزنید و وارد بخش مورد نظر شوید .

مودم Wifi رایگان برای شما

در این پنجره در بخش Change Your Netwok Setting گزینه Setup New Connection Or Network را بزنید که می‌توانید با انتخاب آن تصویر زیر را ببینید .

مودم Wifi رایگان

در پنجره Setup New Connection Or Network گزینه Setup Wireless Ad Hoc ( Computer – To – Computer ) Network را انتخاب کنید و با زدن دکمه Next وارد بخش بعد شوید .

مودم Wifi رایگان برای شما

پس از ورود به بخش بعد خواهید دید که اطلاعاتی درباره نوع اشتراک گذاری ( فایل یا اینترنت ) گذاشته شده است که ویژه لپ تاپ‌ها و PC هایی است که قابلیت Wifi را دارا هستند . باید این نکته را نیز توجه کنید که فاصله کامپیوترها یا لپ تاپ ها نباید بیشتر از ۲۵ متر با ۳۰ متر باشد . همچنین باید توجه کنید .

مودم Wifi

اگر به یک شبکه بی‌سیم متصل هستید باید اتصالتان را قطع کنید و سپس دکمه Next را بزنید .

در این بخش در قسمت Network Name یک نام برای a Hoc خود برگزینید .

اگر می‌خواهید لپ تاپی که قرار است به اشتراک بگذارید کامپیوترهای دیگری که قابلیت اتصال از راه Wifi را دارند بدون زدن رمز عبور وارد اشتراک شوند ، در Security Type ، No Aathentication را انتخاب کنید ، در غیر این صورت WPA2 – Personal را برگزینید .

مودم Wifi رایگان برای شما

پس از ایجاد AD Hoc مورد نظر در پنجره زیر با روشن کردن Turn On Internet Connection Sharing اینترنت سیستم خود را می‌توانید در اشتراک لپ تاپ یا کامپیوترهایی که می‌خواهند به اینترنت شما وصل شوند بگذارید .

لپ تاپی که می‌خواهد به سیستم به اشتراک گذارده شده متصل شود می‌تواند با رفتن به قسمت Open Network And Sharing Center لپ تاپ به اشتراک گذارده شده در فاصله ۲۵ تا ۳۰ متری خود را پیدا کرده و به آن متصل شود .

نوشته مودم Wifi رایگان برای شما + آموزش تصویری اولین بار در پدیدار شد.
نظرات

 

لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 184,047,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: