Loading...

گوگل والِت بالاخره صاحب یک کارت فیزیکی شد

 
در نهایت سر و کله کارت فیزیکی گوگل والِتپیدا شد. این کارت به حساب کاربری گوگل والِت مشتری متصل شده و به او این امکان را می دهد که درست مانند کارت های بانکی از این کارت برای خرید در فروشگاه ها استفاده کرده و یا از آن برای دریافت پول از خودپردازها بهره ببرد.
 
گوگل والِت، یا سرویس کیف پول مجازی گوگل، کار خود را از سال 2011 شروع کرده. افراد توسط این سرویس گوگل می توانند از گوگل والِت خود، یا حتی از یک کارت بانکی یا اعتباری به گوگل والِت دیگران پول واریز کنند.
 
پیش از عرضه کارت گوگل والِت، کاربران می بایست از دستگاه تلفنشان برای پرداخت ها استفاده می کردند. حال با کارتی که گوگل در اختیار آن ها قرار می دهد، دیگر برای پرداخت نیازی به تلفن هوشمند وجود ندارد، و افراد به همان شیوه معمولی، از کارت گوگل والِت در دستگاه های POS یا خودپردازها استفاده می کنند.
 
اگر بحث سر استفاده از کارت باشد، شاید ایده خلاقانه کوین (Coin)کمی از این کارت گوگل جذاب تر به نظر برسد. توسط کوین افراد می توانند یک کارت هوشمند را جایگزین چندین کارت خود کنند و حساب های مختلف را برای آن یک کارت تعریف نمایند در حالی که کارت گوگل والِت در حال حاضر تنها به حساب گوگل والِت متصل است.
 
گوگل تاکنون 300 میلیون دلار برای توسعه گوگل والِت خرج کرده، با این حال این سرویس هنوز نتوانسته محبوبیت سایر سرویس های گوگل نظیر جیمل و یوتیوب را به دست آورد. شاید زمان زیادتری لازم باشد تا شرکت های بزرگی چون گوگل و اپل فرهنگ مردم در استفاده از کیف پول های مجازی را جا بیاندازند.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,562,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: