Loading...

Coin، ایده ای خلاقانه برای تبدیل همه کارت های بانکی شما به یک کارت

 
شرکت های بسیاری از جمله گوگل و اپل قصد دارند به کمک تلفن های هوشمند یا هر وسیله دیگری، کیف پول دیجیتالی را جایگزین کیف پول فعلی شما کنند. از آن جایی که این غول های بزرگ هنوز یک راه حل درست و حسابی برای این کار ارائه نداده اند، و ظاهراً ما حالا حالاها با کیف پول های معمولی سر و کار خواهیم داشت، یک شرکت نوپا ایده خلاقانه دیگری را دنبال کرده. این شرکت محصولی را ارائه کرده که همه کارت های شما را یک جا جمع کرده و به یک اَبَرکارت تبدیل می کند!
 
محصول این شرکت Coin نام دارد و از نظر ظاهری بسیار شبیه یک کارت بانکی است. ماجرا از این قرار است که این کارت، اطلاعات 8 کارت دیگر، از جمله کارت های اعتباری، کارت های نقدی و کارت های هدیه، را در خود جای داده، و درست مانند آنها در کارتخوان ها و خودپردازها مورد استفاده قرار می گیرد.

Coin همچنین به عنوان یک دستگاه دانگل عمل کرده، و به کمک اپلیکیشن اختصاصی خود، امکان دانلود اطلاعات کارت ها را از طریق تلفن هوشمند کاربر فراهم می کند. توسط این اپلیکیشن اطلاعات کلیه حساب های کاربر مدیریت می شود. گفته شده که باتری این دستگاه کوچک، تا دو سال دوام می آورد.
 
این استارتاپ که توسط یکی از توسعه دهندگان شرکت معروف PayPal بنیان نهاده شده، امکانات جالبی را در محصول خود تعبیه کرده. در حالت عادی نیاز نیست که همیشه هنگام استفاده از Coin تلفن تان کنارتان باشد. با این حال اپلیکیشن این کارت با استفاده از یک تنظیم ساده، به محض قطع ارتباط Coin با اپلیکیشن، بلافاصله آن را غیر فعال می کند. این قابلیت در مواقع سرقت یا گم گردن Coin بسیار مفید واقع می شود، البته این در صورتی است که همیشه تلفن و Coin را با هم همراه خود داشته باشید.
 
با توجه به تلاش شرکت های بزرگ برای تبدیل تلفن هوشمند به کیف پول دیجیتال، شاید تلاش Coin را بتوان تنها یک فناوری میانه برای پر کردن فاصله کیف های پول معمولی و کیف پول های دیجیتالی واقعی در نظر گرفت. فعلا قرار است این وسیله در تابستان ۲۰۱۴ تنها در ایالات متحده آمریکا با قیمت ۱۰۰ دلار عرضه شود.لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 174,687,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

نام کاربری:
کلمه عبور: