Loading...

این ساعت به شما می گوید در مقایسه با دیگران چقدر از وقت تان را تلف کرده اید

 
این ساعت به شما می گوید در مقایسه با دیگران چقدر از وقت تان را تلف کرده اید
اگر نگران این هستید که نکند زیادی و بیش از حد خوابیده اید، یا اینکه مدت زمان زیاد و بیش از حد معمولی را پای تلویزیون گذرانده اید، تنها کافی است نگاهی به ساعت مچ دست تان بیندازید تا سبک زندگی تان را با عموم مردم مقایسه کنید. 
 
دیسک چرخان روی ساعت Mr Jones Average Days طی ۲۴ ساعت یک دور کامل می زند و همزمان با چرخش خود مشخص می کند که در هر ساعت افراد عادی بیشتر به کدام فعالیت روزانه می پردازند. و همچنین میانگین زمانی را که صرف آن می کنند، نیز مشخص می کند.
 
البته به نظر می رسد این اطلاعات ارائه شده توسط ساعت تولیدی Mr Jones تا حد زیادی دقیق باشند. زیرا آنها برای خلق این گراف مدور از داده های منحصر به فرد مرکز تحقیقات Center For Time Use بهره برده اند. 
 
اگر چه این اطلاعات بر اساس نظرسنجی انجام شده میان بیش از ۵۰۰۰ نفر جمع آوری شده است. اما به گمانم هنگامی که بیش از حد متوسط به کاری می پردازید، چندان خودتان را سرزنش نکنید. خب مطمئنا در میان ۷ میلیارد ساکن کره زمین افراد زیادی هستند که مانند شما عمل می کنند و این ساعت ۲۰۰ دلاری هم پشت دست شان نیست!لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 5006 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 174,751,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

http://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: