Loading...

مرد آهنی توسط ارتش ایالات متحده ساخته شد

خرید و فروش مردان آهنی می تواند در واقعیت بسیار نزدیک تر از آن چیزی باشد که تصورش را بکنیم . در گزارش جدیدی که ماه ها از چشم مطبوعات دور ماند ، که در ۲۸ ام می توسط ارتش ایالات متحده آمریکا صورت گرفت ، گفته شده است که محققان آنها در حال کار بر روی درخواستی از فرماندهی عملیات ویژه تکنولوژی آمریکا ( SOCOM ) می باشند . این درخواست برای انجام عملیاتی تاکتیکی و فوری ارائه شده است .

 

در ویدئو زیر می توانید با جزئیات سه بعدی این مرد آهنی آشنا شوید .

در تفسیری سه بعدی جزییات این پروژه را برای شما بازگو میکند ، فرماندهی مهندسی و توسعه تحقیقات ارتش این درخواست را در پاسخ به تقاضای مطرح شده در ۱۵ام می ۲۰۱۳ ارائه کرده است . سرهنگ دوم کارل برجس که مشاور علوم در ارتش می باشد در ماه می در این مورد سخن گفت . او بیان کرد که محصول نهایی ، حاصل تلاش های مختلفی خواهد بود ، فرمانده ارشد نیز گفته های مشابهی را بیان نمود و گفت که ” هیچ صنعتی در هیچ جا وجود ندارد که بتواند آن مرد آهنین را بسازد ” و آن تنها درخواستی است که توسط ارتش ایالات متحده مطرح شده است . سرهنگ دوم کارل برجس ادامه داد : امکانات مورد نیاز شامل گروه کاملی از سیستم ها در پوششی جنگی و نظامی می باشد به گونه ای که پوشش خارجی آن را با زره ای جدید خواهیم پوشاند که حکم مرد آهنین را دارد .

مرد آهنی با زره مایع شکل

مرد آهنی با زره مایع شکل

همانطور که در بالا می بینید پوششی جامد در عکسهای آزمایشی دیده می شود که به صورت ماکتهای اولیه می باشد . در همان گزارش شنیده شده است که در این پروژه دانشمندانی از موسسه علوم ماساچوست نیز حضور دارند . این افراد در حال کار بر روی زره ای به صورت مایع برای بدن مرد آهنین می باشند ، هدف از این زره استفاده از آن در بعضی عملیات نابودگر ۲ می باشد که در عرض چند صدم ثانیه و هنگامی که یک میدان مغناطیسی یا یک بار الکتریکی اعمال شود ، از مایع به جامد تغییر کند . کاربرد این تکنولوژی خاص در حال حاضر در حال بررسی می باشد . اخیرا در ۵ام آگوست به روز رسانی ای در این برنامه انجام شده و با افرادی مانند گرت مک کنیلی استاد دانشگاه ام آی تی ، در این مورد که چگونه در آینده این ایده ها را می توان عملیاتی کرد صحبت شده است .

این امر نشان می دهد که برنامه زره مایع هنوز در حال بررسی می باشد . مک کنیلی به وضوح بیان کرد که این زره با فریم های به هم چسبیده و به عنوان یک پوشش خارجی ، کار خواهد کرد . مک کنیلی در پاسخ به این سوال که آیا این پوشش برای او به معنای ساخت یک مرد آهنین است گفت :

دقیقا همین طور است . چیز دیگری که در فیلم ها دیده اید و اکنون می تواند در واقعیت به وقوع بپیوندد نوع پوشش سیگورنی ویور در فیلم بیگانگان می باشد ، تا جایی که آن روبات بزرگ دارای حرکات و توانایی های یک انسان می باشد

اکنون ، کاملا واضح نیست که این تیم با کدام یک از این اظهار نظرهای متفاوت کار می کنند . اما می توان مطمئن بود که کاری بسیار جذاب در حال انجام است . ارتش ایالات متحده آمریکا از ماه می دیگر هیچ خبری از توسعه این کار ارائه نکرده است .

طبق گفته جیم گورتز : با خرید تجهیزات با کیفیت برای مرکز فرماندهی عملیات ویژه تکنولوژی آمریکا ( SOCOM ) ، زمان انجام کار در این مرکز و دنیای واقعی کمی متفاوت است . امید است که در عرض ۲ تا ۳ سال ، بعضی نمونه های کامل از مرد آهنین را داشته باشیم . اکنون تنها باید منتظر رسیدن رزمندگان فلزی در آسمان باشیم . آیا می توانید برای این تحول بزرگ دز صنعت نظامی و دیگر صنایع صبر کنید ؟
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,264,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

نام کاربری:
کلمه عبور: