Loading...

نمایش انیمیشن روی چرخ های دوچرخه در حال حرکت

 

خواه شما ایده ای برای عرضه و حرفی برای گفتن داشته باشید یا تنها به دنبال جذابیت بیشتر دوچرخه تان باشید، بدون شک نمی توانید دست رد بر سینه دعوت جالب Monkey Light Proبزنید:

مانکی لایت پرو از ۴ میله ال ای دی تشکیل شده که درون چرخ دوچرخه شما به یکدیگر وصل می شوند. هنگام دوچرخه سواری، با استفاده از پدیده تداوم دید چراغ های LED یک تصویر ۲۶۵ رنگ خلق می کنند. سنسورهای این مجموعه هم با ردیابی سرعت شما، این امکان را فراهم می آورند که موقعیت و جهت چرخش انیمیشن مشخص گردد. تمام اینها به سیستم اجازه می دهد به خلق تصاویر ثابت و متحرک درون چرخ های شما در سرعت های ۱۵ تا ۶۵ کیلومتر اقدام کند.

این تصاویر انیمیشن می توانند با فرمت های بسیار متنوعی مانند gif و flv و jpeg یا png به سیستم داده شوند. نیروی لازم این سیستم هم توسط یک باتری لیتیوم پلیمر ۷۰۰۰ میلی آمپری تامین می شود که در روشنایی کامل ۳ تا ۸ ساعت به پخش تصویر خواهد پرداخت. البته با کم کردن روشنایی می توانید این میزان را تا ۴۸ ساعت هم افزایش دهید.

هنگام سفارش این لامپ های جذاب ده انیمیشن هم روی سیستم به صورت پیش فرض وجود دارد. البته شما به راحتی می تواند هر انیمیشنی را که دوست داشته باشید به این مجموعه اضافه کنید. این سیستم بر روی دوچرخه های ۲۶، ۲۸ و ۲۹ قابل نصب است.

این شرکت فعلا در قالب یک استارت آپ کار خود را از طریق پروژه ای در سایت Kickstarter شروع کرده و محصولات خود را برای تحویل در اواخر ۲۰۱۳ پیش فروش می کند. البته برای افزودن چنین جذابیتی به دوچرخه تان هزینه نسبتا زیادی هم باید پرداخت کنید: کل سیستم برای یک چرخ ۶۹۵ و برای دو چرخ ۱۳۹۰ دلار آب می خورد! 
لطفاً برای ارسال نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود بشوید
اگر تاکنون ثبت نام نکرده اید ، روی این لینک کلیک کنید

از مجموع 96,939 مطلب نوشته شده توسط 1033 نویسنده در 96 وب سایت و وبلاگ آی تی فارسی زبان، تاکنون 9,012 مقاله دست چین و در نشریه خوارزمی منتشر شده اند. در حال حاضر 8748 مقاله دریافت شده در انتظار نشر قرار دارند. تا امروز بیش از 183,848,000 بار این مقالات خوانده شده اند.

نشریه خوارزمی آگهی می پذیرد.

https://kharazmi.org

لوازم جانبی موبایل،کامپیوتر و لپتاپ با ارزانترین قیمت

https://www.behiranpc.com

لوازم جانبی موبایل با قیمتهای غیر قابل رقابت

https://drjanebi.com

نام کاربری:
کلمه عبور: